Poprawić stereo

Rybaczenkow

New member
Póki co do odsłuchu stereo służy mi amplituner HK AVR-255 oraz kolumny Klipsch RF-62, natomiast rolę odtwarzacza pełni konsola PS3. Wiadomo jednak że nie jest to zestaw stworzony do tego celu, zatem zamierzam sukcesywnie zastępować poszczególne komponenty odpowiednimi do tego celu. A ponieważ budżet nie pozwala mi na zakup wszystkiego w jednym momencie, jestem zmuszony dokupować sprzęt etapami. I teraz zastanawiam się czy na początek lepszym posunięciem będzie zakup odtwarzacza CD HD980 i podłączenie go po analogu, czy może wzmacniacza stereo HK980. Wzmacniacz wiadomo jest 2 razy droższy, lecz przy wymianie którego elementu będę bardziej zadowolony z poprawy jakości stereo?
 

adamllca

New member
Bez reklam
wczesniej czy pozniej i tak bedziesz musial kupic wzmak i cd, wiec ja bym kupil najpierw wzmak , a pozniej na cd szybciej nanzbierasz tanszy jest od hk980
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witaj.
Najpierw kup HK980 a później jakiś ..... odtwarzacz strumieniowy :)
Osobiście jakieś 3 m-ce temu pozbyłem się CD kupując Logitech Squeezebox Toucha +
QNAOP-112 z 1,5 TB HDD i nie brakuje mi CD (chociaż to droższe rozwiązanie).
Całą płytotekę "zflacowałem". Dodatkowo mnóstwo radia internetowego w przyzwoitej jakości.
 
Ostatnia edycja:
Do góry