Popcorn Hour A-110

peca

New member
Witam, stałem się od piątku nowym nabywcą, no i przez cały weekend się męczę. Gdy podłączyłem swój stary telewizor z odtwarzaczem, wejście S-VHS na popcornie z euro na tv, nie mam koloru i foni, tylko ciągłe buczenie. W momencie kiedy odłączyłem cincz audio następuje zanik koloru. Zrobiłem jeszcze próbę podłączając wzmacniacz ale w momencie włożenia cincz kolor zanika.
Przez wejście hdmi ( sprawdziłem u syna na LCD) wszystko ok, a i pozostałe funkcję działają. Proszę o pomoc, czy sprzęt jest kaput?! Pozdrawiam, czekam na odpowiedź, ja jestem w tym względzie laikiem.
 

slawbo

New member
Z Twojego postu rozumiem, że odtwarzacz masz podłączony z TV przy pomocy kabla S-VIDEO/EURO. Jeśli to kabel oryginalny, to można przyjąć, że je jest właściwie zrobiony. Natomiast jeśli to samoróbka, to trzeba sprawdzić czy piny są dobrze połączone kablami.
Nie znam tego odtwarzacza, ale możliwe, że w setupie trzeba mu ustawić żeby wysyłał sygnał przez S-VIDEO. Inna możliwość to ta, że złącze EURO pod które masz podpięty Popcorn , jest ustawione na przyjęcie sygnału RGB i trzeba zmienić na odbiór S-VIDEO
Napisz coś więcej o konfiguracji czy modelu TV, włącznie z tym pod jakie gniazda masz podpięte kable, to będzie łatwiej coś doradzić.

Pozdrawiam
Sławek

 
Do góry