Ponowna prosba o pomoc kino do 2 tys zł

mikefor

New member
Szukam kina domowego juz dlugi czas i postanowilem kupic po prostu takie ktore zostanie tutaj mi polecone bo juz nie mam nerwow do szukania dłużej.

Prosze zatem o jakies propozycje kina domowego do 2 tys zł, jakimś maniakiem nie jestem ale lubie posłuchać dobrze brzmiącej muzy(basy glownie) i do filmu.
Propocje:

60 % muzyka
40 % film

Pokój mam nieduzy ok 18-20 metrów kwadratowych.

Zestaw bedzie podlaczony do Panasonic 42PV80

Chciałbym zwrócić uwagę jako ze czesto slucham radia/muzyki wieczorami zeby sprzecik dobrze rowniez dzialal na niskich tonach...

Z gory dzieki za wszelkie propozycje
 

aborygen

New member
kino domowe

Witam.
W tym przedziale cenowym polecam Sony HTP-HD6600.
Jeżeli nie jesteś Maniakiem jakości dźwięku lub audiofilem będziesz zadowolony.
Mam ten kpl. i dla mnie jest wystarczający - z dużym naddatkiem mocy(pokój 4x5).
Masz ampli + dvd + kolumny.
Polecam
 

mikefor

New member
Dokladnie o tym modelu myslalem, bo chyba ampli ma odpowiednie wejscia, jest czesto polecany i stylowy. Jedyny minus to DVD ale prawdopodobnie sprzedam samo DVD i kupie Pionka. Chyba że ktoś ma jeszcze jakąś propozycje?

Jeśli masz ten komplet to prosze powiedz mi jeszcze jak basiki, czy dają rade czy trzeba subwoofer do tego dokupić oraz jak gra na niskich tonach(bardzo cicho) i jak gra bardzo glosno czy nie ma jakichs trzaskow itp ?

Dzieki
 
Ostatnia edycja:

yarson

New member
mat74 napisał:
Coś link nie wchodzi....

kiki napisał:
JVC 411 + dvd 672 + kolumny Prism
Pioneer 418 + dvd 410 + Prismy

rozumiem że dlatego że słuchałeś....i pewnie masz na sklepie :p

Qrczaki tez sie zastanawiam nad SONY, bo i za 1500 zł można nawet jeszcze znaleźć w necie.
Myśle że jak jeszcze nie miałem doczynienia z kinem domowym u siebie w chałupie to i tak wszystko będzie lepsze niz stereo z wieży którą mam.
Gdzie mozna posłuchac jeszcze tego zestawu sony ??
Byłem w Euro i d... nie mieli na stanie :/
Dziś MM odwiedze zobaczymy...
 
Ostatnia edycja:

aborygen

New member
Sony HTP-HD6600

Witam ponownie;)
Jeżeli chodzi o basy to jest ok - fronty dają mocne uderzenie i mają go dużo.
Na dzień dzisiejszy suba nie potrzebuje ale na pewno go kupie - do kpl ;).
Polecano mi Jamo Sub 200 i chyba przy tej propozycji zostanę.
W moim przypadku jest to muza w 80% (n-radio i płytki CD lub DVD z muzą) a pozostałe 20 film.
Jeżeli kupisz ten zestaw to moim zdaniem nie będziesz żałował.
Pozdrawiam
 

Niemyjsk

New member
Ja kupiłem sobie ONKYO 990 THX, amlituner + 7 małych głośników+ sub i jest super. Niestety to starszy model i nie ma HDMI, za to cena 2200 :mrgreen: . Polecam tym bardziej że jest już następca i cena wyraźnie spadła. Pozdrawiam
 
Do góry