Pomóżcie przekonać kobietę do PS3 dla męża

Wiek gracza


  • Total voters
    0

Redundantor

New member
Krótka piłka. Szwagier zobaczył w święta PS3, szczena mu opadła zwłaszcza przy MW2. Nie spał biedak przez 2 noce z wrażenia i myślał, jakby kupić czarnulę. Co więcej ma już KD, więc podłączenie do tego PS3 to pikuś. Jego kobieta nie podziela tego entuzjazmu, chociaż moja jej mówi, że przy odrobinie dobrej woli z wszystkim się można dogadać - grunt to nie przeginać. Nie przemawiają za nim różne singstary, LBP i inne pierdoły.

Wreszcie padł argument killer ;) że to zabawka dla dzieci, a dorośli i poważni mężczyźni mają powinni zająć się innymi rzeczami.

Powiedziałem, że bardzo się myli. Może pomoglibyście w szybkiej statystyce.
Ja zacznę - 30, 31 w marcu
 

vasyndrom

New member
zawsze moze ja przekonac ze bedzie wydawac ohy i ahy jak zobaczy swoje filmidla na blu :D do tego jesli ma sie pociechy w bardzo mlodym wieku zawsze mozna pomyslec o eye-pecie.

Ja raczej twierdze ze malzonka szwagra obawia sie ze nowy nabytek moze meza odciagnac od innych obowiazkow jak to czesto sie dzieje ze mna kiedy wychodza system killery :D A co do wieku 26 lat mi stuknelo w listopadzie :p Ma druga polowka jest starsza o 2 lata i smialo nagina w ratcheta i inne puzzlowate gry
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Odtwarzacz BluRay jest dobrym argumentem, trzeba puścić kobicie jej ulubiony film w 1080p :eek:k:
Ja jeszcze jestem ciągle rok młodszy :rolleyes:

Pozdrawiam,
 

kapsell

New member
Bez reklam
filmu

Kupic i od razu wlaczyc film (zadnych Cichopkow tylko na BR w super jakosci). Ulubiona komedia romantyczna, w pokoju swiece, porozrzucane platki roz, lampka wina itp. Ogolnie nic na sile tylko spokojnie i romantycznie...
I nie ma mozliwosci zeby sie nie przekonala!
 

bluray

Banned
Puść Jej FOTO Slide Show z wakacji.
I sprawa załatwiona.

Dla ponad połowy ludzi niegrających w gry kupuje to właśnie dla zankomitego Slide Show z muzyczką w tle.

Puszczasz Slide i naciskasz guzik PS3 wchodzisz w menu music i puszczasz jakąś łzawą melodię z dancingu.
Wtedy one odpadają.
 

Redundantor

New member
Ulubiona komedia romantyczna, w pokoju swiece, porozrzucane platki roz, lampka wina itp. Ogolnie nic na sile tylko spokojnie i romantycznie...
I nie ma mozliwosci zeby sie nie przekonala!

Nie przejdzie. Szwagrowi by się nie spodobało jakbym tak jego żonę zachęcał :) Zresztą to rodzina (siostra cioteczna).

Biorąc pod uwagę profil forum to wyniki ankiety będą przekłamane. Niewielu graczy poniżej 20 tu zagląda.

I o to chodzi ;) w tej ankiecie.

Puszczasz Slide i naciskasz guzik PS3 wchodzisz w menu music i puszczasz jakąś łzawą melodię z dancingu.
Wtedy one odpadają.
Ta i jeszcze psiknę do wylotu powietrza Chanel No5, jak swego czasu kumpel robił w samochodzie. Dziewczyny podobno przy tym odpadały jak włączał klimę.
 
Ostatnia edycja:

Luvczenko

New member
kup ta gierke ....Buzz Świat Quizów PL i kontrolery ...powina sie jej spodobac zobacz sobie na ..YouTube... ale i tak bez klotni sie nie obejdzie :) ostatno mialem gadu gadu ze wiecej poswiecam czasu w weekendy czarnuli ;) chyba jest zazdrosna ;)

powodzenia .
 

km1963

New member
Bez reklam
Witam

tomekb1 z tym bywa różnie:)

Jak dla mnie to jeszcze PS3 jest przeglądarką stron WWW - taki modny gadżet w TV :)
 

mataman

New member
Bez reklam
Facet jest czy baba? Niech idzie kupi i postawi kobietę przed faktem dokonanym. A ona jeszcze sama będzie pózniej grać :D
 

pejotpe

New member
Bez reklam
Ja po prostu wziąłem i kupiłem (a żonie rower - ona zgubi bandziuch, a mi może urosnąć - średnio będzie w sam raz).
Co prawda mam szlaban na granie zanim dzieci nie usną - co oznacza, że kiedy mam czas, to mi się już nie chce grać, tylko spać, bo córka ma większy dar do usypiania mnie, niż ja do usypiania jej, a młodemu wszystko jedno, czy jest dzień, czy noc.
 

Redundantor

New member
Ale widzę, że mój przedział wiekowy na tym forum to standard. Lata 70-te rulez ;)
Ale ten pomysł z slide show mi się spodobał - coś wykombinuję.

Co do dzieci - Pejotpe - ostatnio grałem w MW2 i słyszałem w HS płacz jakiegoś malucha i głos gracza, któy go uspokajał - wyobraziłem sobie, że chyba nogą jakiś wózek tam kołysze :)

Pewnie powiedział kobiecie, że może skoczyć w miasto a on popilnuje małego :)
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Ale widzę, że mój przedział wiekowy na tym forum to standard. Lata 70-te rulez ;)
Ale ten pomysł z slide show mi się spodobał - coś wykombinuję.

Co do dzieci - Pejotpe - ostatnio grałem w MW2 i słyszałem w HS płacz jakiegoś malucha i głos gracza, któy go uspokajał - wyobraziłem sobie, że chyba nogą jakiś wózek tam kołysze :)

Pewnie powiedział kobiecie, że może skoczyć w miasto a on popilnuje małego :)

Takie głosy słyszałem milion razy płacz ,kłótnie rodzinne itp ;)Większośc w swiecie graczy z USA:???: Jest to przykre , nienormalne,patologiczne :???:!!!! Ludzie są tak słabi ze nie potrafia pogodzić swiata wirtualnego z realnym :(Parodia!!!!
 
Ostatnia edycja:

kapsell

New member
Bez reklam
????????

Hmm... w zasadzie nie wiem czemu szwagier ma stosowac jakies "sztuczki". Jesli jest normalnym facetem i ma zdrowe relacje z zona to powinno byc ok. Nie podoba mi sie podchodzenie bliskich sobie osob w taki sposob! No chyba ze zona ma jakies podstawy aby obawiac sie PS3 (nie wiem moze szwagier siedzi cale dnie i noce przed grami czy kompem...) ale w to nie wnikam juz...
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Eeee, to mało jeszcze wiesz.

Za 1300 zł około za konsolę to można sypialnię przemalować a to wymienić parkiet w małym pokoju i jeszcze z 10 rzeczy ważniejszych się znajdzie co z takimi pieniędzmi zrobić.

Pozdrawiam,
 

azet

Member
Bez reklam
największym plusem ps3 z dużym telewizorem jest ... duży telewizor,to się zapewne podobało szwagrowi ( strzelanki na padzie przy komputerowej myszce i klawiaturze to porażka ) najlepiej odpalić jakieś wyścigi , potem odtwarzacz blue ry, można dodać że odtwarza filmy np. w divix-ie, trzeba by było jakiś serial puścić, w grach grafiką już się nie zaskoczy,( gram w nfs undercover i mam lepsze wspomnienia z komputera),możesz puścić muzyczkę, zdjęcia, w ogóle pokazać że to taki kombajn multimedialny...
 

Peek

New member
Bez reklam
Ależ odpowiedź na twoje pytanie jest dziecinnie prosta:

Powiedz, że kupujesz najtańszy odtwarzacz blu-ray a "przy okazji" będzie mozna zagrać cos we dwójke (Buzz i inne cudaki).

lub jeśli jesteś fanem duzych wrażeń wariant hardcore:

Kupujesz, grasz, pogada 3 dni potem przestanie i schluss.

Chociaż mogę się mylić, bo moja dziewczyna nie miała z PS3 żadnego problemu, sprawę załatwiły zakupy na mój koszt;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry