pomóżcie mi podłączyc ten zestaw optymalnie - proszę ...

paco005

New member
Kupiłem sobie taki zestaw i jako że się na tym nie znam a wiem że ten sprzęt ma olbrzymie mozliwości to chciałbym go tak podłączyc zebym je wykorzystał a nie żeby tam coś grało i było ... Proszę o podanie jak najlepszego połaczenia tego sprzętu prosze o opinie i sugestie expertów którzy się na tym znają:

1. Kino Domowe Samsung HT-TX35 (1xHDMI)
smile.gif

Złącze HDMI z funkcją HDMI-CEC - Anynet+

2. PlazmaSamsung LE46M86BD (3*HDMI)
zeby.GIF
FullHD
Złącza: HDMI (1,3) x3 (jedno złącze HDMI-CEC), SCART x2, Component x1,

3.
Sony Playstation 3
jezyk1.GIF
"HDMI to HDMI - PS3 do TV" a może do kina domowego ???

4. Canal + - dekoder Pioneer 1530

5. Komputer - Plazma jako monitor
icon_cool.gif
(HDMI to DVI)

DZIEKUJE !!!

Marcin
 

paco005

New member
paco005 napisał:
Kupiłem sobie taki zestaw i jako że się na tym nie znam a wiem że ten sprzęt ma olbrzymie mozliwości to chciałbym go tak podłączyc zebym je wykorzystał a nie żeby tam coś grało i było ... Proszę o podanie jak najlepszego połaczenia tego sprzętu prosze o opinie i sugestie expertów którzy się na tym znają:

1. Kino Domowe Samsung HT-TX35 (1xHDMI):)
Złącze HDMI z funkcją HDMI-CEC - Anynet+

2. PlazmaSamsung LE46M86BD (3*HDMI):grin: FullHD
Złącza: HDMI (1,3) x3 (jedno złącze HDMI-CEC), SCART x2, Component x1,

3.
Sony Playstation 3 :razz: "HDMI to HDMI - PS3 do TV" a może do kina domowego ???

4. Canal + - dekoder Pioneer 1530

5. Komputer - Plazma jako monitor:cool: (HDMI to DVI)

DZIEKUJE !!!

Marcin
:hmm:mmmmmmmmmmmmm ........ może i to jest dobre forum z wieloma ciekawymi wątkami ale chyba na pomoc to nie można tu liczyc :confused: chyba że na odpowiedź czeka się tak długo że już wyjdą nowe lepsze modele sprzetu i moje pytanie nie będzie już warte zachodu .....

Playstation - podłączyłem kablem HDMI to HDMI:eek:k:
Komputer - podłączyłem HDMI to DVI plus kable audio:eek:k:
Dekoder - podłączyłem kablem SCART to SCART:eek:k:

ale jak pdłączyc Kino Domowe Samsung HT-TX35 (1xHDMI) czy wystarczy tylko kabel HDMI to HDMI ??? chciałbym głos z playstation 3, dekodera, i kompa słyszec w swoim kinie domowym jak to podłączyc żeby to była najlepsza jakośc ???

MOŻE TERAZ MI KTOŚ ODPOWIE ????:blagam:
 

bebzoon

New member
niezły sprzęt, niezły - przecież się znasz albo ktoś Ci doradził ?

btw w 1 poście sam odpowiadasz na swoje pytania ?!
co do dźwięku to wszystko co się da podłączasz toslinkiem lub coaxialem
do amplitunera i po sprawie ?!


pozdr
 

paco005

New member
bebzoon napisał:
niezły sprzęt, niezły - przecież się znasz albo ktoś Ci doradził ?

btw w 1 poście sam odpowiadasz na swoje pytania ?!
co do dźwięku to wszystko co się da podłączasz toslinkiem lub coaxialem
do amplitunera i po sprawie ?!


pozdr
Sprzęt kupiłem po przeczytaniu opini ludzi którzy znają się na rzeczy... poczytałem i postanowiłem wydac więcej kaski i zamiast HD Ready miec FullHD bo to ma pograc przez kilka latek, konsole kupiłem bo miałem wszystkie począwszy od playtation one, II, psp i wyszła PS3 więc czas na playstation 3 a kino domowe chciałem żeby było takiej samej firmy jak telewizor bo jestem zwollenikiem takich kompletów jednego producenta popatrzyłem na ofertę i ten komplet był w przyzwoitej cenie z wyjściem HDMI i USB z dużą mocą 800W ... ale trzeba jeszcze to wszystko podłaczyc ... dlatego zaglądam na takie fora jak to bo można się dużo dowiedziec np. to że warto wydac wiecej na kable bo one też odgrywają dużą rolę ...

dziękuje za podpowiedź ;)
 

paco005

New member
matias2004 napisał:
samsung to znana firma ktorej jakosc dzwieku nie jest obca , wczesniej znana chyba jako goldstar czy jakos tak , nie ryzykowalbym uzywania kabli te ktore byly w pudelku , polecam lepsze.
tu kilka linkow:
http://www.allegro.pl/item225606771_vuur_hi_end_speaker_cable.html
i wydaje mi sie ze ten bedzie odpowiedni
http://www.allegro.pl/item223429915_interkonekt_hdmi_pgv10001_profigold_oxypure_0_75m.html


Dzieki ;)
Kabel HDMI to HDMI już mam (kupiłem dobrej marki BELKIN 59.99Ł) a nad tym drugim pomyślimy .....
 
Do góry