Pomocy !!

Status
Zamknięty.

AKAS

New member
Witam !!! Posiadam monitor Samsunga 226Bw i mam pytanie ponieważ działam w programach graficznych i pojawil sie problem !!
a mianowicie
- rysując Kwadrat czy prostokąt w poziomie jest wszystko oki ale jesli go przesune o dowolny kat obraz juz nie jest kwadratem czy prostokątem !!! staje sie rombem !!! czy to jest wina monitora że panorama go tak zniekształca???? jesli ktos ma cos takiego to prosze o rade czy mozna to zmienic czy tak juz jest czy tez jest to wada która mozna weliminować ?? bede wdzieczny za odp !! pozdawiam !!
 

fufelek

New member
czy tylko ten kwadrat / prostokat znieksztalca sie, czy wszystko w danej linii na monitorze? raczej bardzo malo prawdopodobne jest to, zeby monitor znieksztalcal konkretny wyswietlany kawalek obrazu, niezaleznie od polozenia.
 

AKAS

New member
odp

wszystko jest zniekształcone tak jak by było to sciskane z góry i dołu . niezaleznie czy to kwadrat czy prostokąt czy tez kat prosty !!!( kwadratu uzyłem jako przykladowej fig.geometrycznej) . czy to bedzie problem z karta graficzna czy moze zle ustawiona jest rozdzielczośc na monitorze ??
 

AKAS

New member
juz sprawa sie wyjasnila !! pamietajcei ze kupujac nowy monitor sprawdzcie czy macie aktualne strowniki do wszystkiego ja mialem stary do karty graficznej i to sprawialo ze obraz byl zniekształcony po uaktualnieniu wszystko gra !!! pozdrawiam
 

pooh1968

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sprzęt Wszystko związane z HDTV oprócz wszelkiego rodzaju wyświetlaczy. Za umieszczanie wątków o LCD, plasmach itp, z miejsca będą bany! Odpowiednie działy znajdują się w kat. VIDEO!

Temat zamykam
 
Status
Zamknięty.
Do góry