Pomoc w wyborze.

Karol211

New member
Witam. Pytałem już w innym temacie jednak nie doczekałem się odpowiedzi dlatego zakładam oddzielny temat.

Mam do wydania około 1500 zł. Wiem jest to niewiele no ale niestety więcej nie uda mi się poświęcić. Chciałbym kupić jakieś fajne kino domowe do pokoju około 22m2 ze skosami dachowymi. Kina będę używał do słuchania muzyki, PS i filmów. Bardzo zależy mi zwłaszcza na tej 1 opcji tzn aby muzyka fajnie grała. Nie jestem melomanem, nie rozróżniam każdego poszczególnego pasma w dźwięku.. po prostu chciałbym, żeby zestawik robił robotę w kwestii muzyki z fajnym uderzeniem bassu. Co do filmów również ważne jest dla mnie aby był fajny przestrzenny dźwięk.

Zastanawiam się ogólnie nad zestawem zwykłych plastików od LG mianowcie modelu LG BH7430P. Zestaw niby oferuje ponad 1000w ale ile z tego jest prawdą pojęcia nie mam... Zastanawia mnie tylko czy nie będzie to wyrzucenie kasy w błoto i czy nie będę zawiedziony brzmieniem tego zestawu jako ogólnie plastików... Z tego co czytam wszyscy mówią, że plastiki to g*wno nie warte inwestycji. Przeszukałem już całe allegro i są niby tam jakieś zestawy ampli z kolumnami drewnianymi jednak w systemie 5.0 czyli bez suba który jest dodatkowym kosztem no i nie mam pojęcia czy kolumny w takich zestawach mają racje bytu czy wyjdzie na to samo co z kupnem zestawu z LG.

Bardzo proszę o pomoc ponieważ nie znam się na tym zupełnie, a nie chciałbym wydac 1500 zł w błoto bo dla mnie to nie małe pieniądze.

Dodam tylko, że odtwarzacz blue ray nie jest konieczny bo mam ps3

Pozdrawiam i dziękuje z góry za wszystkie odpowiedzi.
Karol

Przepraszam za post pod postem z góry.

Przeszukałem kolejny raz allegro i z zestawu drewnianego jaki może by mi się udało wyrobić finansowo byłby Pioneer VSX-323 + kolumny Taga 606.

Będzie to dobrze grało ? Nie braknie suba na którego już nie dam rady z kasą ? Czy lepiej zainwestować w to gotowe kino LG i efekt będzie podobny ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz rację, bo każdy zestaw drewniany w tej klasie zagra lepiej.
napisz na PW dostaniesz info - bo są jakieś modele na wyprzedaży.
 
Do góry