Pomoc w wyborze TV

doman226

New member
Witam,
Koledzy stanąłem przed wyborem kupna TV. Zastanawiam się między Panasonic TX-P50ST30E, a Panasonic TX-P50ST33. O ile na forum o tym pierwszym można sporo poczytać, to o drugim nie mogę znaleźć żadnych informacji. Stąd moje pytanie do was czym one się różnią (oczywiście poza ceną). ST33 znalazłem tylko w jednym sklepie internetowym do którego zadzowniłem i sprzedawca poinformował mnie, że jest to zupełna nowość i jest z tej samej półki, co Panasonic TX-P50G30E (to był mój pierwszy wybór, niestety nie ma go w żadnym sklepie, ponieważ poinformowano mnie, że nie będzie on już dostępny). Proszę o pomoc w wyborze TV. Może koledzy w tej półce cenowej (3-3,5 tyś) polecicie jakąś inną 50.
 

digitalus

Banned
Witam
Wyglada ze TX-P50ST33 przeznaczony jest na rynek niemiecki
TV-Geräte - VIERA NeoPlasma-TV - TX-P50ST33E - Übersicht - Deutschland & Österreich
Na Polskiej stronie panasonica nie ma informacji o TX-P50ST33.Jesli nie ma duzych roznic w cenie to wybralbym tanszy.Trzeba zapytac sprzedawce czy ST33 posiada tuner dvb-t mpeg4 bo jesli telewizor ST33 przeznaczony jest tylko na rynek niemiecki to w niemczech jest mpeg2. W internecie jest informacja ze st33 posiada dvb-t mpeg4 ale oczywiscie mozna zapytac.

Zauwazylem ze w st33E jest tuner satelitarny
lobenswert-anschluesse-leicht-erreichbar-zudem-noch-klar-beschriftet-bild-netzwelt8333.jpg

http://www.netzwelt.de/news/88571-panasonic-tx-p-50-st-33-e-3d-plasma-tv-test.html
znalezlem zdjecia st33.
ST33jpg_xpnxnsq.jpg
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie źle Cię czaruje ten sprzedawca.
To nie jest nowość ale starość. Nowa seria to seria 50.
Seria S 30, St30 czy inne odmiany (przeznaczone na inne kraje) to stara seria.
Seria S 33 nie jest na nasz rynek.
Najtańszy model Panasonica to 50ST30 w wielkości 50". Albo musisz zwiększyć wydatek finansowy albo kupić plazmę Samsunga.
 
Do góry