Pomoc w wyborze TV do 3500 zł

tweetykrk

New member
Witam, mam pytanie jak w temacie szukam dośc fajnego telewizorka LCD(led ?), do 3000-3500 zł. Narazie mam na oku UE40D6500, UE40C6500, wiem że warto zwrócić uwagę na LGiki ale na nich się kompletnie nie znam, oprocz forum to nie znam nikogo kto posiada LG. Oraz Sharpy, ale jakos nie jestem nastawiony na sharpa, kolejnosc wygladalaby tak
1. Samsung
2. LG
3. Sharp
Pokoik mam 4 na 5 metrów
Tv będzie wisiał na wysokosci metra na przeciwko kanapy
TV ogolnie oglądam raczej wieczorami i nocami (wiem ze clouding jest poniekąd utrapieniem w Samsungach)
po zakupie TV, biore dekoder w Nce (kilka prog HD)
głownie oglądam kino akcji, sport oraz przyrodnicze, troche tez z komputera czy tez USB
żadne 3 D nie są mi potrzebne
również dokupię odtwarzacz blue ray
co do dzwięku nie jest istotny, ponieważ posiadam kino domowe.

Tv chciałbym kupić sobie na mikołaja, także prosiłbym o jakies konkretne modele w tym przedziale cenowym, duzo czytałem ale potrzebuje takiego "swoistego" nakierowania na konkretny relewizor, aby moj dylemat zmalał do dwóch modeli.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź
 
Ostatnia edycja:

tweetykrk

New member
okno dachowe, jest po lewej stronie TV, ale nie bedzie zadnego wpływu ponieważ ma rolete. Oko balkonowe na przeciwko TV ale też zadnego problemu nie widze ponieważ, mam rolete i w najwięszke słonce, w pokoju mam ciemno jak w piwnicy.
 

don111

Banned
TV ogolnie oglądam raczej wieczorami i nocami (wiem ze clouding jest poniekąd utrapieniem w Samsungach)
po zakupie TV, biore dekoder w Nce (kilka prog HD)
głownie oglądam kino akcji, sport oraz przyrodnicze, troche tez z komputera czy tez USB
przy takich warunkach aż się prosi o plazmę, lepsza czerń, równomierne podświetlenie, szybsza matryca i przede wszystkim łagodny, naturalny obraz (kolory i nie sztuczny ruch), mniej męczy oczy
przy tej odległości mógłbyś pomyśleć o 46G30 albo nawet 50G30
 
Do góry