Pomoc w wyborze tv 40-43cale

medellin

New member
Witam
Prosze o pomoc wyborze TV z opcja 3d. Myśle nad modelem Sony kdl 42w829b, już prawie go kupiłem ale okazało sie ze tv był powystawowy i przy kasie zrezygnowałem.

1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? ok 20m2
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? ok 2m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? Tylko ja
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? Na wprost
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Raczej bedzie wisiał (jetem przed remontem)
6.Jak słońce świeci w pokoju ? Żaluzje mam
7.Jaki masz obecnie telewizor ? Kineskopowy jesze 32 cale Philips i nie chce nic z tej firmy juz


10.Jakie urządzenia ? PC
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? 8h
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Wole matową ale jest to mały szczegół

14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? Tak
15.Czy zamierzasz grać w gry ? Nie
16.Preferencje co do marki ? Najlepiej Sony, Panasonic ale moze byc inny tylko nie Philips
17.Preferencje co do wielkości ? 40-43
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ?
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Wieczorami
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? ok 2500do 2700
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jest mi to obojetne, zeby tylko 3d dawało rade
 

jacekcy

New member
DO Twoich potrzeb :
- Philips 42PFS7509 z potrójnym ambilightem i subwooferem bezprzewodowym gratis
http://www.hdtv.com.pl/forum/philip...z-subwooferem-niech-stanie-sie-swiatlosc.html
- Panasonic 42 AS740
- Toshiba 42 L 7453
http://www.hdtv.com.pl/forum/tv/109...-podswietleniem-led-czyli-uczta-dla-oczu.html

Kiki. Kolega zdecydowanie nie chce Philipsa. Dlaczego nie proponujesz nic z nowej serii Panasonica na 2015 rok? Nie wspomnę o Samsungu, bo tej marki raczej nie polecasz.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nowe model dopiero wchodzą, mam jeden model - właśnie skończyłem test i nie jestem zadowolony z niego.
 

jacekcy

New member
Nowe model dopiero wchodzą, mam jeden model - właśnie skończyłem test i nie jestem zadowolony z niego.
Kurcza! Myślałem, że przetestowałeś więcej telewizorów.Czytałem gdzieś, że masz testować któregoś Panasa.
Spędziłem ze znajomym przy 50 calowym Panasonicu serii CX700 z pilotem z godzinę. Matryca 100 Hz, ale mimo różnych ustawień, nawet gołym okiem (bez profesionalnych testów) widać kiepską płynność.
50 cali, to już kawałek matrycy, ale nawet jak stanąłem dalej od TV, to wydaje się, że powinno być lepiej (nie widać lekkich szarpań obrazu). Stanęliśmy chwilę przy Samie z 2015 roku, ale nieco zniesmaczeni wcześniejszymi oględzinami, zrezygnowaliśmy ze szczegółowych testów, jakie może zwykły Kowalski przeprowadzić w sklepie. Obawiam się, że będzie podobnie jak z oglądanym Panasem.
Póki co wróciliśmy z zakupów na pusto.
Obawiam się, że producenci "idą po bandzie" nie patrząc na jakość. Zresztą nie jest to dziś żadna nowość.
 
Ostatnia edycja:

medellin

New member
No i namieszaliście mi w głowie!!!
Czy ten Philps jest lepszy od modelu sony jw.?
Zraziłem się d tej marki bo ten model kineskopowy co jeszcze mam to straszny badziew a 3 miesiace odkładałem.Od nowosci przebarwienia w prawym górnym rogu, liniowosc katastrofa no i buczy strasznie.
A czytam opinie o nim to jest ok no i ten subwofer kurde niewiem co brac teraz
 

medellin

New member
No i namieszaliście mi w głowie!!!
Czy ten Philps jest lepszy od modelu sony jw.?
Zraziłem się d tej marki bo ten model kineskopowy co jeszcze mam to straszny badziew a 3 miesiace odkładałem.Od nowosci przebarwienia w prawym górnym rogu, liniowosc katastrofa no i buczy strasznie.
A czytam opinie o nim to jest ok no i ten subwofer kurde niewiem co brac teraz
A czy to jest ten sam model w ofercie rtv euro.. - Philips 42PFS7509/12
 

medellin

New member
Do tv ma byc podłączony tuner UPC i PC. W drugim pokoju mam LG 32ln5707 i wiem ze zaden smart nie zastapi komputera.
Dobra zamówiłem Philipsa ta funkcja amlilight przewazyła tylko zebym nie żałował jak w przypadku tego pudła Philpsa co jeszcze mam
 

medellin

New member
Dobra Philps kupiony wrażenia pozytywne ale jedno pytanie czy ten Philps obsługuje flasha chodzi o weeb tv.Teraz wyskakuje costam plugin czy da sie go zainstalować???
 
Do góry