Pomoc w wyborze plazmy :)

Trebuh512

New member
Witam zamierzam zakupić sobie do domu nowy telewizor i chciałbym zasięgnąć rady jaki powinienem wybrać :)

1. Wymiary pokoju - ok. 4m x 4,7m
2. Odległość od telewizora - ok. 2,7m - 3m
3. Nasłonecznienie pokoju - W słoneczne dni dość mocne, ale posiadam rolety, więc nie stanowi to problemu.
4. Oglądanie w dzień czy wieczór? - Zdecydowanie wieczór, w dzień także się zdarza, jednak dość rzadko.
5. Oglądanie wieczorem przy świetle czy bez? - Bez światła
6. Wielkość telewizora - 46'' lub więcej
7. Producent telewizora - obojętny
8. Siedzenie na wprost czy pod kątem - na wprost
9. Telewizor ma stać czy wisieć? - Stać
10. Ile osób ogląda TV - od 1 do 3
11. Jakie urządzenia będą podłączane do telewizora - Konsola Xbox 360, USB
12. Full HD czy HD Ready - Full HD
13. Jakie programy zazwyczaj oglądam - Sport, anime ( z USB )
14. Potrzebne wejścia - 2 x HDMI, 1 x USB
15. Na czym mi najbardziej w telewizorze zależy - Ostry obraz, bezproblemowe odtwarzanie filmów z USB ( Formaty .mkv oraz .mp4, innych nie używam )
16. Cena telewizora - Do 3500zł, może być trochę więcej jednak chciałbym jak najtańszy spełniający powyższe kryteria :)

To tyle :D Z góry dziękuję za pomoc.
 

Trebuh512

New member
Ok dzięki za poradę :) Myślę, że zdecyduję się na Samsunga. Konsolka choć używana dosyć często nie jest głównym aspektem na jakim mnie zależy. Oglądam dość sporo anime i to właśnie byłby mój priorytet, aby móc oglądać je we wspaniałej jakości, a do tego telewizor Samsunga wydał mi się być idealny :) Do tego posiada technologię 3D, na której choć mnie nigdy nie zależało to może być czasem miłym dodatkiem. Jeżeli jestem w błędzie to proszę o sprostowanie mnie :D Nie jestem fachowcem w dziedzinie telewizorów i na pewno lepiej będziecie wiedzieli, który telewizor się bardziej nada, jednak jeżeli oba są OK to ja optuję za Samsungiem.

Jeszcze raz dzięki za pomoc
 
Ostatnia edycja:

don111

Banned
czego byś nie wybrał to będzie dobrze, obydwa tv są nie do pobicia w kategorii jakość/cena
oceniając sam obraz niewielka różnica na plus będzie na korzyść Panasonica, ale wyposażenie jest dużo lepsze w Samsungu
jeśli się na niego zdecydujesz sprawdź czy w cenie są okulary 3d bo nie każdy sklep je dodaje
 
Do góry