Pomoc w wyborze plazmy 42-50'

Coolio16

New member
Witam , mam zamiar zakupic telewizor plazmowy do mojego pokoju , rozmiar pokoju jest dosc duzy i swiatlo by nie padalo na ekran wiec zastanawialem sie nad 42 -50 cali plazma glownie bedzie uzywana do ogladania filmow po podlaczeniu do Pc, glownie divixy ale dosc czesto tez HD (mkv). W przyslosci planuje zakup ps3 wiec pewnie i gry jakies ale to po wakacjach. prosil bym o porade jaka plazme wybrac maxymalna kwota to jakies 650 funtow (mieszkam w anglii)ale wolal bym oczywiscie cos tanszego , wybralem jedna ktora mi sie podoba ale nie wiem czy jest warta swieczki Samsung 50" Plasma TV Freeview PS50B430. Jezeli nie jest zbyt dobra prosil bym o podanie jakis modeli. I jeszcze jedna sprawa jak to jest z tymi 600 hz plazmami oplaca sie w to inwestowac ? jest duza roznica miedzy 100hz a 600hz ? Dzieki
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jaka odległość od ekranu ?
jak słońce świeci w pokoju ?
Jak duży jest pokój ?
jaki masz obecnie telewizor?
jakie programy najczęściej oglądasz?
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem ?
preferowana marka ?
czego nie lubisz w telewizorach?
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń ?
jakimi złączami ?
jaki masz sygnał ?
ile programów HD ?
ma stać czy wisieć ?
 

Coolio16

New member
jaka odległość od ekranu ?- 3m
jak słońce świeci w pokoju? - mam male okno i plazma nie bedzie wisiec na przeciwko do tego zaslony wiec o swiatlo sie nie boje
Jak duży jest pokój - jakies 18-20 m kwadratowych
jaki masz obecnie telewizor- w tej chwili mam monitor lg 21.5' podlaczony do kompa na ktorym ogladam filmy i gram
jakie programy najczęściej oglądasz- nie planuje podlaczac zadnej telewizji
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem - wieczorem
preferowana marka - mysle nad panasonicem lub jakims samsungiem
czego nie lubisz w telewizorach - nie lubie jak sa male :p
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń - 100 % do kompa i ogladaniu filmow przez niego , w przyszlosci planuje kupic ps3 ale to raczej daleka przyszlosc
jakimi złączami ? - grafike w kompie mam gf 250 gts ale bez wyjscia hdmi wiec dvi
ma stać czy wisieć - zdecydowanie wisiec
 
Do góry