Pomoc w tworzeniu listy XML i PHP

AxelKing

New member
Witam ... jestem osobą która ubolewa nad tajemniczym zniknięciem mangood'a a wraz z nim jego RSS ...
dlatego mam takie pytanie i prośbę jednocześnie. Widzę ze jest tu wiele osób które znają co najmniej podstawy PHP bądź nawet więcej ... w przeciwieństwie do mnie. Dlatego chciałbym się zapytać czy wiecie jak to mangood robił że wyciągał skrypty ze stron czy video a potem je przerabiał i wrzucał na swój serwer(coś w tym stylu ... na chłopski rozum). Tutaj zostało podane mniej więcej jak to zrobić (przynajmniej tak mi się wydaje) xxx.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=56560&page=100 jednak nie wiem co musiałbym edytować aby przykładowo utworzyć listę XML i z niej za pomocą net playera na moim TV Samsung C650 odtwarzać filmy z wybranych prze zemnie stron poprzez Net playera
Przykład ... poprosiłem Mangood'a jakies 2 miesiące temu aby dodał do swojej listy XML odcinki z tej strony xxx.onepiece.com.pl/viewpage.php?page_id=165
i tak się stało i wszystko pięknie działało ... jednak ja mam z tym problemy (mogę je opisać później o ile temat się rozwinie)


W skrócie :
1. Jestem zielony i nigdy się nie uczyłem PHP ... jednak bardzo chciałbym to umieć (już jestem w trakcie czytania podstaw PHP)
2.Chciałbym aby ktoś mi pomógł i wskazał drogę ... poradnik jak to wszystko zrobić aby funkcjonowało to tak jak u Miloshko i Mangood'a.
***3. DZIĘKUJE ZA WSZELKĄ POMOC I POZDRAWIAM



*Przepraszam że nie zrobiłem linków ... ale niestety nie mogę tego zrobić pomimo że mam już napisane 5 wypowiedzi
 
Do góry