Pomoc w doradzeniu operatora

Maraks

New member
Witam ja z takim pytaniem, chce dokonać zakupu telewizji cyfrowej (prócz UPC) i zbytnio nie mam pojęcia która wybrać . Posiadam 3 tv LCD i chcałbym aby chociaż 2 miały telewizje cyfrową , zastanawiam sie nad Vectrą
Myślicie ze to dobry wybór ?
 

bzyq

Member
Wybierz taką, której oferta programowa będzie najlepiej odpowiadała Twoim potrzebom. Teraz praktycznie każdy operator telewizji cyfrowej posiada opcję multiroom
 

KubaArek

New member
Bez reklam
UPC i Vectra to telewizje kablowe ,napisz ile kablowych jest w Twoim miejscu zamieszkania ,czy tylko te dwie ? zamawiajac cyfrową dostajesz tuner i łączysz go do jednego TV (nie rozdzielisz sygnału cyfrowego na dwa pozostałe) możesz jedynie dać im sygnał analogowy ,zadzwoń do operatora i zapytaj jakie są opłaty na dodatkowe TV a wtedy wybierzesz co Tobie odpowiada cenowo i programowo.
 

janusz

New member
Bez reklam
Vectra! To moja rada, pod warunkiem, że razem z internetem. Podpisałem kilka dni temu umowę. Platyna (10 programów HD) + internet 8Mb za 115 zł (plus 9,90 miesięcznie za nagrywarkę)na 24 miesiące. Wczoraj dostałem maila o superofercie, dziś byłem w punkcie obsługi, Pani bardzo uprzejmie zmieniła mi umowę, teraz mam to samo za 89,90 w tym jest już opłata za nagrywarkę, aha za aktywację nagrywarki jednorazowo 99 zł.
Drugi dekoder to 5,90 za SD i 9,90 za HD plus jednorazowo chyba kilkadziesiąt zł.
 
Ostatnia edycja:
Do góry