Pomoc w dobrze TV

MaciekVW

New member
Witam,

wykańczam salon i chce zakupić tv. Raczej plazma chyba że polecicie jakiego leda. Rozmiar to min 55" odległość od kanapy do tv to 5.5m. TV w zabudowie wiszący, światło pada z boku przez okno balkonowe. Mój tv ma służyć tylko i wyłącznie do oglądania sportu, filmu, w przyszłości zagrać na jakiejś konsoli. Obraz brzytwa, bez zbędnych gadżetów typu 3D, reakcja na ruch, itp. Co do producenta to nie mam upodobań, ważne aby służył przez dłuższy czas bezawaryjnie i obraz był w jak najlepszej jakości. Cena do 5 tys, wiadomo że jak będzie mniej to będzie super:)
Proszę o pomoc fachowców w doborze odpowiedniego sprzętu.
 

kjarzyna

New member
Bez reklam
Jak dorzucisz 5 stowek to masz
PS60E6500 samsunga
Tx55st50 Panasa
A z ledow
Philips 55 cali serii 5507 (ponizej 5000 pln)
Philips 55 cali serii 6007
Sharp 60 cali model 635 (bez 3d) lub 60 cali model 740 z 3d
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam

MaciekVW

New member
Dzięki za odpowiedź. Na jakiej zasadzie odbywa się ta prezentacja? W dowolnym sklepie z RTV mogę to zamówić czy muszę się zgłosić do przedstawicielstwa na Polskę? Z tych wszystkich propozycji chyba skuszę się na Sharpa ma 5" więcej i cena jest ok. Jedyne co mnie zastanawia to nie czytanie z pendriva? Faktycznie tak jest? Trochę nie chce mi się wierzyć, że przy takiej klasie taka prosta funkcja szwankuje :/ Jak to się ma w rzeczywistości?
 

kjarzyna

New member
Bez reklam
Dzięki za odpowiedź. Na jakiej zasadzie odbywa się ta prezentacja? W dowolnym sklepie z RTV mogę to zamówić czy muszę się zgłosić do przedstawicielstwa na Polskę? Z tych wszystkich propozycji chyba skuszę się na Sharpa ma 5" więcej i cena jest ok. Jedyne co mnie zastanawia to nie czytanie z pendriva? Faktycznie tak jest? Trochę nie chce mi się wierzyć, że przy takiej klasie taka prosta funkcja szwankuje :/ Jak to się ma w rzeczywistości?

W takim razie bierz ps60e6500. Też 60 cali i łyka wszystko z pena, lacznie z dzwiekiem DTS
 
Do góry