Pomoc w doborze

grygory84

New member
Witam wszystkich potrzebuję pomocy w doborze plazmy. Nieznam się nic próbowałem się zapoznać zaczołem czytać i im więcej czytałem tym więcej głupiałem. Telewizórów upatrzonych już miałek kupe i ciągle się nie moge zdecydować. Otóż oglądać telewizorek będę z jakiś 4,5 metra wszystko podłączone hdmi pod telewizje n. Dotego kino domowe raz na czas xbox. Początkowo przymierzałem się do 42 cali ale teraz myśle że może nawet 46 może być. A może skusić się na 50? Czy nie będzie to za wielki telewizor jak na tą odległość. Na telewizor mam max 5000 tyś. Ja osobiście przymierzałem się ku PANASONIC TX-P42S10E ewentualnie Panasonic TX-P46G10E. Może macie jakieś ciekawsze propozycje albo rady.
 

HILUX

New member
Ja polecam zdecydowanie 50'' minimum :rolleyes:

Samsung PS50B650 podobno bdb

lub minimalnie przekraczając PS50B850 !! ( AuroAgdRtv = 5190 aktualnie )
 

batik87

New member
Też mam podobny problem, napewno bedzie to 50 calowa plazma.
Zastanawiam się pomiędzy:
Panasonic TX-P50S10E
Samsung PS50B551 , 650


szkoda ze Panasonic nie ma wyjścia USB, pozdrawiam
 

grygory84

New member
Po dłuższym zastanowieniu i oglądaniu kolejnych modeli zostały 2 telewizory.

Panasonic TX-P50S10E 4300zł
Panasonic TX-P50V10E 6600zł

Coś mnie kieruje by dołożyć na ten drógi ale czy jest aż taka różnica w obrazie by dokładać 2300zł. Widział ktoś podłączone te telewizory pod telewizje n?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
różnica - jest !
czy tyle warta - to możesz jedynie Ty odpowiedzieć.
Poproś o preznetację w domu i sam najlepiej sprawdzisz i jeśli nie będziesz widział różnicy zaoszczędzisz 2000 zł .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
różnica - jest !
czy tyle warta - to możesz jedynie Ty odpowiedzieć.
Poproś o prezentację w domu i sam najlepiej sprawdzisz i jeśli nie będziesz widział różnicy zaoszczędzisz 2000 zł .
 

grygory84

New member
Nie no teraz to już całkiem zgłupiałem poszłem do sklepu nawet paru oglądałem te plazmy panasonic tylko że wszędzie gdzie byłem to były źle poustawiane w jednym sklepie to nawet była ciemną fiolią owinięta :fool: Wkażdym sklepie coś innego polecają w jednym samsunga w drugim LG a w trzecim panasonic niepowiem bo Lg jak zerkałem to nie nadążał za obrazem ale samsung i panas całkiem całkiem i teraz niewiem co wybierać jaiegoś panasa czy samsunga . Niepowiem samsung jest tańszy ale jkoś ta firma mi nie leży na sercu natomiast panas troche droższy w sklepach jak by lepisj wyglądał ale to chyba kwestia ustawień. Niestety tacy fachowcy u nas że każdy polecza tą firme z której najlepiej zarobią. nawet muślałe o zamówieniu u KIKIego ale nieche chłopaka fatygować bo w jego sklepie troche drogo. Już sam niewiem gdzie szukać a co wy powiecie o plazmie samsunga i panasa.
 
Do góry