Pomoc w doborze Subwoofera do zestawu Jamo S 406 HCS

whitexxx

New member
Witam i pozdrawiam wszystkich użytkowników. Bardzo prosiłbym o pomoc w doborze subwoofera do zestawy Panasonic SA-HR45 + Jamo s 406 hcs, w przedziale cenowym do 500zł max, niestety na żadne odsłuchy nie mogę sobie pozwolić gdyż zakup planuje przez neta i dlatego bardzo zdał bym się na opinie fachowców. Chciałbym także spytać jeżeli ktoś może będzie wiedział czy sub będzie mi działał w trybie stereo czy tylko w DD lub DTS w tym amplitunerze .
Z dotychczasowych poszukiwan wypatrzyłem mniej więcej takie oferty:
Jamo E 5SUB.2 (pasował by do kolumn)
Koda SW 550
Koda SW 850
YAMAHA YST-SW012
VOICE KRAFT S50ETH
VK7810 25CM VOICE KRAFT
Z góry dziękuje za pomoc.
 

dembol

New member
to moze ja odpowiem na odwrót powiem całą prawde o tym subie

ciekawi mnie czy wyzej koledzy slyszeli sub jamo 200 w akcji bo ja w domu mam 3 suby

Legende potworny Paradigm PW2200
pozniej Paradigm Ps1000 v4

i tez smieszny Jamo200:) wybaczcie nie sadze ze jamo to zla firma bo to zacna firma ale na litość boską czy wy macie jakiego hopla ? zeby polecac tak denny sprzet jakim jest jamo 200? przeciez to dudni buczy i jeszcze sie krztusi hehe a nie mruczy

z calego serca widze ze kolega nie dysponuje wiekszymi finansami ale odlozyc jeszcze pare setek poczekac z 2 ,3 miesiace i kupic np paradigma ps1000 v4 !! nawet uzywke na allegro ale broń boze te denną puszkę Jamo 200 :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oczywiście też polecam Jamo 200. W Twojej klasie gra bardzo dobrze.
Oczywiście że są lepsze.
http://www.skapiec.pl/site/cat/29/comp/80147 - ten np gra też przyzwoicie.
Ale to inna klasa cenowa. I sprawdź jaki rodzaj jest amplitunera który ma "ciągnąć" ten sub.
I zapewniam Cię że wielu poleca go bo właśnie go mają albo go słyszeli.
 
Do góry