Pomoc przy wyborze tv -3000zł

arczixus

New member
Witam
Poszukuje tv led 40-42 cale do ceny 3000zł. Obecnie jestem szczęśliwym właścicielem Samsunga LE40C650 i w sumie byłbym szczęśliwy gdyby obraz na nowy tv bym tej samej jakości co właśnie na C650 :)
Przeszukując forum i chodząc po sklepach (gdzie każdy sprzedawca mówił co innego i sobie nawzajem zaprzeczali ... :-o ) swoją uwagę skupiłem na swoich 2 faworytach:
Samsungu UE40D6500 oraz
LG 42LV5500
Pod uwagę jeszcze brałem sharpa 830 ( niestety za droga :( (oraz tośke 838 (jakoś mnie do siebie nie przekonuje ten tv)
Ogólnie to zależy mi najbardziej na jakości obrazu oraz na dobrej jakości odtwarzanych filmów przez usb z dysku lub pena. Sygnał telewizyjny narazie niestety kablówka ale już niedługo jakaś cyfra. Z 3D nie będe korzystał chyba ze może z konwersacji 2D na 3D.

Dodatkowo może ktoś byłby w stanie odpowiedzieć na moje pytania:
czy samsung 6500 dalej montuje matryce samsunga i auo ? ewentualnie może ktoś wie jak rozpoznać to ? bo z tego co wiec to kiedyś np w C650 była naklejka i było wiadomo jaką matryce ma telewizor :)
oraz czy ten samsung ma konwersacje obrazu z 2d do 3d oraz ile okulary kosztując :-? oraz czy w nim jest 100hz czy procesor przerabia 50 na 100hz ?
Ewentualnie prosze też was o napisanie + i - i minusów danego tv :)

Bardzo proszę o pomoc i dziękuje za odpowiedzi :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz pełne doświadczenie i warunki do Samsunga 40D6500 i będzie lepiej grał od Twojego nie mówiąc już o niesamowitym wyposażeniu.
 
Do góry