pomoc prz wyborze - TX-P42G30E a Panasonic TX-P42GW20

prym13

New member
witam
potrzebuej pomocy, od jakiegos czasu staram sie podjac decyzje ktory model wybrac zastanawima sie miedzy TX-P42G30E a Panasonic TX-P42GW20 . Czy ktos orietuje sie jakie sa zalety kazdego z tych modeli? Czy znaczna jest roznica przy 600 hz G30E a 100 hz GW20 ??
Generalnie zalezy mi aby tv odtwarzal jak najwieksza ilosc filmow z zewnetrzenego dysku 2,5" i karty SD- im wieksza ilosc formatow tym lepiej.

Oczywiscie jestem otwarty na propozycje innych firm i modeli jesli moze ktos polecic ciekawa plazme bede bardzo wdzieczny.

-tv bedzie stal w srednio naswetlenym pomieszceniu
-w odleglosci 3 m od kanapy - zastanawiam sie na 42"
- zdecydowanie czesciej beda ogladane filmy nic regularna telewizja
- posiadam stara antene satelitarna ktora jesli jest taka mozliwosc chcialbym podpiac- i tu pytanie czy wbudowany tuner umozliwi mi bezposrednie podpiecie kabla antenowego do tv? i odtwarzanie kanalow telewizyjnych?
- cena do 3000 zl


z gory dziekuje z pomoc i pozdrwaim
 

aiji

Member
Kilka odpowiedzi:
Tuner -seria G tylko DVB-T,seria GW-DVB-T,C i S wiec dla Ciebie chyba lepszy
Filmy z karty i dysku -tak,ale bez napisów,chyba że wklejone w film,nie wszystkie formaty,tylko Fat 32-lepiej przez BD,DVD,komputer.
3m od kanapy-mam 46" w tej odległości i czasem załuję,że nie 50'
Cena-pisz do Blackninji
O Hz sie nie wypowiadam
 

don111

Banned
obydwa tv mają 600hz, g30 jest nowszym i ciut lepszym modelem od g20
jakości obrazu lepszej w tej cenie nie kupisz, ale nie licz na dobre odtwarzanie filmów z usb, lepiej do tego kupić odpowiedni player typu Asus o play mini za grosze...
wielkość tak jak kolega wyżej radzi - dopłać do 46' albo nawet 50' (przy HD z 3m to i tak minimum do komfortowego oglądania)
 
Do góry