Pomoc Panasonic TH-37PV80 & Panasonic TH-37PX80

Tołdi84

New member
Witam wszystkich mam zamiar kupic sobie telewizorek wiem ze ma to byc Plazma do 37 cali tylko jaka Panasonic TH-37PV80 & Panasonic TH-37PX80 który model lepszy wiem ze model PX ma tuner DVB a PV nie. ale czy PX ma C.A.T.S. to automatyczne dostosowanie kontrastu czy tylko ma to PV wyczytałem ze w sieci o tunerach DVB, na dzień dzisiejszy sygnał jest nadawany w nie których miastach. A tak i tak chyba wszystkie telewizory zakupione obecnie z tunerami DVB i tak nie będą odbierały sygnału cyfrowego w chwili uruchomienia w Polsce danego systemu co zgodnie z dyrektywą UE ma nastąpić do konca 2015 roku we wszystkich krajach UE. Obecnie tunery DVB odbierają sygnał w formacie MPEG-2 a w chwili przejscia z sygnału analogowego na sygnał cyfrowy naziemnej telewizji będzie obowiązywał forat MPEG-4.
Teraz to ja juz niewiem prosze o pomoc który wybrac jaki lepszy bedzie podłączony narazie Tuner cyfrowy Ferguson 7318UCI i pakiet C+ ale planuje zakupienia ferdka FERGUSON HF 8800 HD a jeszcze jedno te ceny czemu model PX jest tanszy od PV napiszcie który wybrac kto jest lepszy PV & PX czym dokładnie sie różnia :D bardzo dziekuje za wyjaśnienia i opinie :eek:k: pozdrawiam

PANASONIC TH-37PX80 [SIZE=-0][SIZE=-0]3399 zł!![/SIZE][/SIZE]
[SIZE=-0][SIZE=-0][/SIZE][/SIZE][SIZE=-0][SIZE=-0]
[/SIZE][/SIZE]PANASONIC TH-37PV80 [SIZE=-0][SIZE=-0][/SIZE][/SIZE][SIZE=-0][SIZE=-0]3430 zł !![/SIZE][/SIZE]



[SIZE=-0][SIZE=-0][/SIZE][/SIZE]
[SIZE=-0][SIZE=-0]
[/SIZE][/SIZE]
 

HDTV_Fan

New member
Bez reklam
Hmm, ale on ma chyba tylko zwykłe mpeg2 ( zwykłe DVB-T )

Jesli nie ma mpeg4 to i tak nic nie poogladasz z TV naziemnych :)
 

Tołdi84

New member
No nie widze zeby ktoś mi tu chciał pomóc

Panasonic TH-37PV80 & Panasonic TH-37PX80 który model lepszy czy model PX ma C.A.T.S. to automatyczne dostosowanie kontrastu czy tylko ma to PV
prosze o pomoc który lepszy bedzie a co te ceny czemu model PX jest tanszy od PV napiszcie który wybrac kto jest lepszy PV & PX czym dokładnie sie różnia :grin: bardzo dziekuje za wyjaśnienia i opinie :eek:k: pozdrawiam

PANASONIC TH-37PX80 [SIZE=-0][SIZE=-0]3399 zł!![/SIZE][/SIZE]
[SIZE=-0][SIZE=-0]
[/SIZE][/SIZE]PANASONIC TH-37PV80 [SIZE=-0][SIZE=-0]3430 zł !![/SIZE][/SIZE]
 

waldek22

New member
Witam !! Jestem też w tym samym punktcie. TH-37PX80E produkowany jest na rynek niemiecki Model TH-37PX80E teoretycznie jest lepszym modelem. Posiada w przeciwienstwie do modelu V80 matryce G11 HD (11 generacji) oraz nowa technlogia V-real - najwyższa jakość obrazu równiez 3 generacji.Posiada takze 2xTuner: Analog + DVB-T. To sa raczej jedne z wanziejszych roznic. Ale nie należy też zapominać o gwarancji!!! Sprzedawcy oferują 2-letnią polską gwarancję ( panasonica Polska)- ale coś powątpiewam w te zapewnienia.Na moje zapytanie "Panasonic Polska" udzielił takiej odpowiedzi:Uprzejmie informujemy, że model TH-37PX80 nie jest dystrybuowany przez Panasonic Polska. W celu uzyskania szczegółowych informacji odnośnie do poniżej opisanego produktu prosimy kontaktować się z przedstawicielstwem Panasonic z rynku, na którym poniższy model występuje.
Bardzo jestem ciekaw co wybrałeś????
Pozdrawiam
 

oski13

New member
Waldek22
Gdzies Ty chłopie sie takich "bzdurnych" różnic naczytał miedzy tymi modelami Wystarczyło by forum troszku skrupulatniej przestudiowac
A tak na marginesie to za 100 wiecej chyba juz idzie 42" kupic No chyba ze macie faktycznie malutki dystans od TV
Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
PX 80 nie jest w dystrybucji Panasonic Polska.
http://www.panasonic.pl/oferta.php?sub=239

Uprzejmie informujemy, że honorujemy gwarancję z krajów UE.
Zgodnie z warunkami karty gwarancyjnej jeżeli model urządzenia nie odpowiada modelowi, który jest sprzedawany na terenie kraju, w którym przebywa nabywca lub jeżeli charakterystyka urządzenia nie odpowiada sprzedawanemu w danym kraju odpowiednikowi, firma prowadząca sprzedaż lub dystrybutor narodowy mogą podjąć się realizacji gwarancji po sprowadzeniu części zamiennych z kraju pierwotnego zakupu lub przekazać tam urządzenie w celu usunięcia usterki.
W obu przypadkach nabywca jest zobowiązany do dostarczenia karty gwarancyjnej i dowodu z datą zakupu.
Nabywca zostanie obciążony wszelkimi kosztami związanymi z transportem urządzenia bądź części zamiennych. Dopuszcza się także w takich wypadkach związane z transportem opóźnienie w realizacji praw gwarancyjnych.
 
Do góry