Pomieszczenie, wymiar, pomoc

sebus86

New member
Witam serdecznie jako że nie wiedziałem gdzie umieścić mój post to przepraszam jeśli powinno znaleźć się to gdzie indziej.

Kupiliśmy z żoną mieszkanie jako że zawsze chciałem mieć chodź trochę kina domowego w domu postanowiłem że przy remoncie zamontuję ekran elektryczny chowany w sufit podwieszany. Problem polega na tym że nie wiem jakiej wielkości dobrac ekran do pomieszczenia tak by to wszystko ładnie działało(na fotkach widać wymiary pomieszczeń). Ogólnie założenie jest takie by pokój z aneksem kuchennym spełniał swoją podstawową funkcję a dodatkowo miał możliwość spełnienia moich marzeń

Trochę o pomieszczeniu i pomysłach:
OD wejśćia do dużego pokoju (kolor zielony) po lewo znajduje się naeks kuchenny o wymiarach 200cm na 396cm po prawo natomiast w prawym dolnym rogu ma znajdowac się kanapa a na wprost niej tv 55' i tutaj pomysł jest taki by na tej scianie 396 cm poprowadzić ekran i miec możliwośc przesuwania sofy wprost centralnie. Do tego oczywiście w ścianach pochowane przewody głosnikowe itp

Co wy na to

Ogólnie mam troszkę łatwiej że cała instalację mogę zrobić od początku i wszystkie przewody zamontować wewnątrz ścian

Co do zwykłej tv to planuję zakup Samsunga 55' 6800 i dodatkowo N

Co do ekranów tez mam wiele pytań ale może po kolei czy ekrany firmy kraftman sa dobrej jakości czy mogę znaleźć w podobnych cenach coś lepszego?? jeśli tak to co

Co do projektora to zastanawiałem się nad Epsonem 6000

Niestety jako ze jestem nowym użytkownikiem nie moge pokazac fotek:(
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to wrzuć link do fotki albo fotki na maila - wejdź na PW to Ci podam. Wówczas będzie znacznie łatwiej.
 
Do góry