Podziękowania

AdamAdi

New member
No i stało się - w sobote podjąłem decyzję że po pół roku na TOSCE 32 R3500 zmieniam na cos innego - a ta wedruje do brata do malego pokoju.

2dni czytania forum i DZIEKI WAM wiedziałem że chce 40 lub 46 - SONY W4000 /JVC V80 lub SHARPA X2LE

Pojechałem dzis do SALONU SONY , mieli 40W4000 i 46W4000 ale wystarczyły mi 2-3minuty zeby wiedzieć ze chce X'a . A dokładnie 40X3000 - dogadalismy sie w nastepne 5minut - warunek - nowka sztuka popoludniu przyjezdza do mnie do domu. Tak tez sie stało i po 2godzinach obcowania nie jestem zadowolony !! jestem ZACHWYCONY !!! ;-))))

W tym miejscu chciałbym bardzo WAM podziekowac za kazda opinie a w szczególności specjalne podziekowania dla tych Panow:
- kiki
- piteron
- goczar

Mam nadzieje, że moge wciaz na Was liczyc bo teraz pytania techniczne na pewno sie pojawia ... juz widze ze po podłaczeniu tunera "cyfrowego" z Multimedia jest obraz mniej ostry i znacznie gorszy niz z wejscia antenowego SD ... !
Jeszcze sie nie dokopałem do ustawień. Wogole ten tuner mam połączony komponentem+ kabelek audio mimo ze ma wejscie HDMI - warto kupic kabel (w miare porzadny to chyba 100-200zł) HDMI ? czy za te 200zł lepiej pójść na piwo bo róznicy nie bedzie ?!

pzdr;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
kup za 100 zł HDMI/HDMi i Component też - bo przy słabym sygnale załączają się polepszacze obrazu. Obraz będzie lepszy .
 
Ostatnia edycja:

AdamAdi

New member
kiki - czyli zwykły kabel HDMI tak ? taki jak np teraz łącze sobie PS3 z TV ? a notabene na PS3 obraz jest jak dla mnie rewelacja :) !!

jakas konkretna marka albo parametry ? wole kupic drozszy ale zeby był dobry
 

popiół

New member
jak kabelek hdmi to moze byc najtanszy ;) (20-30zł)

Jesli component to niestety juz wypadaloby kupic cos lepszego, bo roznica w jakosci wyswietlanego obrazu bedzie.
 

AdamAdi

New member
wlasnie cos kolo 100zl dalem za komponent w czerwono-czarnym markecie :)

przy HDMI nie ma znaczenia jakość kabla? zwykly za 20-30 bedzie dawal ten sam efekt co ten za 150zl ?

tak teraz czytam odnosnie buczenia poki co to u mnie jest OKi - jak przyloze ucho slysze jakis tam niewielki szum ale nic wiecej , minimalny chyba tak musi byc i mam nadzieje ze to sie nie powiekszy:)

PS myslicie ze warto doplacic 269zl do gwar 5 lat ? bo chyba tak zrobie
 
Do góry