Podwójny tuner problem z nagrywaniem programów TV

keerram

New member
Witam.
Przede wszystkim witam wszystkich. Mam problem z tv Samsung UE48H6700, mam kablówkę w Vektrze, postanowiłem spróbować zamiast tunera wziąć kartę CI +. Telewizor posiada dwa tunery producent zapewnia, że mogę oglądać jeden program a nagrywać drugi, jednak działa to tak: jeżeli korzystam z programów tylko!!!? (tvp1, tvp2, i tvp info) to wszystko jest ok i działa jak należy, również PIP, jednak na pozostałych kanałach jeżeli chcę coś nagrać to nie mogę już oglądanego kanału (który chcę nagrać) przełączyć na inny, ponieważ nagrywanie zostanie przerwane (wyświetla się taki komunikat). Oczywiście mówię o kanałach cyfrowych. Natomiast programy nagrane (jeśli nie przełączę kanału) mogę odtworzyć tylko przez kilka godzin??? później ikona nagranego programu jest przekreślona i komunikat że zawartość wygasła??? Programy nagrane z (1,2 i Tvpinfo) są ok???. Jednocześnie to samo się dzieje z PIP. Do tv dokupiłem dysk zewnętrzny WD My Passport Ultra 1TB USB 3.0 (dedykowany do nagrywania TV). Dla mnie to wygląda tak jakby na tym drugim tunerze zaprogramowane były tylko te 3 w/w programy??? Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam.
 
Do góry