Podłączenie dekodera tnk do monitora

mlody69

New member
Witam,
posiadam zestaw cyfrowego polsatu, dekoder hd5000 oraz ich antenę. Teraz chciałbym rozbudować domową sięc, mam dwie opcje:
1) Chce kupić dekoder tnk + kartę i podłączyć do antenty cyfrowego polsatu a z drugiej strony podłączyć nie do telewizora jednak monitora iiyama E2473HDS, który to posiada wejście HDMI oraz DVI.
2) Chce kupić dekoder tnk+kartę i podłączyć tak jak w przypadku 1) oraz do innego pokoju podłączyć równiez tnk. Tu mam pytanie, a mianowicie czy muszę kupić jakiś rozdzielacz, kolejny dekoder do tego pokoju aby osoba w nim mogłą oglądać co innego oraz z jednej karty?

Czy podłączenie w taki sposób jak opisałem (mam nadzieje, że zrozumiały :) ) jest możliwe? Ile mnie to będzie kosztowało? Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam.
 

digitalus

Banned
witam
Przede wszystkim bedzie potrzebny konwerter quad
Do konwertera quad mozna podlaczyc 4 tunery. Zrozumialem ze chcesz korzystac z trzech tunerow.Nie ma konwertera z trzema wyjsciami. Trzeba kupic quad. cena ,okolo 75 zl+ dwa kable od konwertera do tunerow .( razem trzy kable)Aby rozdzielic sygnal i korzystac z jednej karty w dwoch tunerach musialbys kupic spliter, cena okolo 150 zl.
Dochodzi jeszcze koszt tunerow + karta tnk sd .Nie moze byc to tuner w zestawie bo tunery nie maja wyjscia hdmi.Trzeba kupic tylko karte i tunery z wyjsciem hdmi z obsluga conax
 
Ostatnia edycja:
Do góry