Plytka DVD z plikami AVCHD do PS3

ivul

New member
Witam!
Jak nagrać płytkę DVD do PS3, żeby nie trzeba było otwierać jej zawartości poprzez "Display all"? Tak żeby nie był potrzebny żaden DVD architekt czy inny cudak.
Istnieje możliwość stworzenie ręcznie jakiejś struktury katalogów czy czegoś innego żeby pliki .mts i .m2ts były widoczne po naciśnięciu "X"?
 

Sydon777

Klub HDTV.com.pl
vip
Tak, istnieje możliwość "ręcznego" wykonania płytki AVCHD z plikiem .mts lub .m2ts, aby w PS3 otwierała się przez "X" - musi jednak zostać stworzona struktura AVCHD (BR) np. w tsMuxer. Jeżeli chcemy takich plików więcej załadować do tej struktury, można to również zrobić "ręcznie", ale trzeba dodatkowo mieć do dyspozycji choćby najprostszy program do authoringu (np. HD Writer lub PMB - programy te są dołączane do sprzedawanych kamer). Jak to się robi, opisywałem w odpowiednim wątku.
 

kd5555

New member
tsMuxeR problemy z napisami.

Sydon777 napisał:
Tak, istnieje możliwość "ręcznego" wykonania płytki AVCHD z plikiem .mts lub .m2ts, aby w PS3 otwierała się przez "X" - musi jednak zostać stworzona struktura AVCHD (BR) np. w tsMuxer.
Od kilku dni "męczę się" z tym programem. Udaje mi się z plików: .mkv i .sub uzyskać strukturę AVCHD, którą mogę odtworzyć z pendriva, ale w żaden sposób nie mogę uzyskać wyświetlania napisów na PS3. Tzw. "Meta file" wygląda następująco: "MUXOPT --no-pcr-on-video-pid --new-audio-pes --blu-ray --vbr --auto-chapters=5 --vbv-len=500
V_MPEG4/ISO/AVC, "C:\S04E01.mkv", insertSEI, contSPS, track=1, lang=eng
A_AC3, "C:\S04E01.mkv", track=2, lang=und
S_TEXT/UTF8, "C:\S04E01.srt",font-name="Times New Roman",font-size=60,font-color=0x00FFFFFF,font-charset=1,bottom-offset=16,font-border=1,text-align=center,video-width=1280,video-height=720,fps=23.976". W PS3 mogę wybrać subtitles, ale wyświetlić niestety nie. Czy ktoś może mi pomóc? Kończą mi się pomysły i cierpliwość. Program byłby świetny, tylko te napisy...
 
Do góry