Plazmy a silnie nasłoneczniony pokój

epyon

New member
Witam
Tematu nie znalazłem, jeśli już był to sorry. Sprawa wygląda następująco: chce kupić TV, ale mam dość dużo słońca w salonie (okna od wschodu, południa i zachodu) i brak żaluzji. Wstępnie miałem brać plazme, ale kość w Media Markcie tacie zdecydowanie odradził i powiedział, że plazmy są beznadziejne w słońcu i nic nie widać. Ok, niech bedzie LCD. Ale potem mi znajomy rzucił tekst, że to mity, przestarzałe info itd i nowe plazmy już sobie radzą w świetle całkiem znośnie. Jak to wygląda naprawde?
 

krazy777

Member
Bez reklam
Przy tej liczbie okien jakie masz w salonie zapomniałbym o plazmie na Twoim miejscu. Ja mam podwójne okno balkonowe po lewej stronie od TV i w dzień ogląda się znośnie tylko naprzeciw TV. Wieczorem to już obraz bajka. Możecie kupić plazmę jeśli oglądacie głównie wieczorami.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Powiem więcej, jeżeli masz okna z trzech stron i pokój mocno nasłoneczniony to z oglądaniem jakiegokolwiek TV w dzień będzie mało komfortowo, czy to plazma czy LCD.....
 

epyon

New member
Wbrew pozorom do tej pory nie było tragicznie. Nie dało rady oglądać tylko w okolicach południa przy dużym słońcu. Poza tym, praktycznie bez refleksów na TV. A sprzęcik- baaaardzo leciwy Sony.
 

maxan

New member
Bez reklam
Wbrew pozorom do tej pory nie było tragicznie. Nie dało rady oglądać tylko w okolicach południa przy dużym słońcu. Poza tym, praktycznie bez refleksów na TV. A sprzęcik- baaaardzo leciwy Sony.
Plazmy nie polecam ja mam tylko okna ze wschodu a jak troszke zaświeci to jest niezbyt komfortowo(całe szczęście mam żaluzje)...na Twoim miejscu celował bym w lcd/led z matową matrycą!
 
Do góry