Plazma TX-P46GT30E

luman23

New member
witam,
co sądzicie o plazmie Panasa TX-P46GT30E.
zalezy mi na dobrej jakosci obrazie (głównie programy HD)
tak na szybko to nie ma w zestawie okularów i nie wiem jak tam z multimediami (ipla, przegladarka i te sprawy)
czy ktos moze napisac o plusach i minusach?
czy w tej cenie (ok 3tys) warto cos porownac?
 

Jarek.N.

Member
Według mnie już odpada. Jest ogromna różnica w obrazie w stosunku do GT50E. Niebo a ziemia. W kwietniu TX-P42GT30E spadł poniżej 3 tysięcy, przyglądałem się obrazowi i za chiny nie mogłem się przełamać, żeby go kupić. A TX-P42GT50E, to już jest szczyt możliwości, jeśli chodzi o jakość obrazu. Gdyby nie ta stała wysoka cena powyżej 4 tysięcy, może do kwietnia (jak wyłączą na Ślęży analog), spadnie poniżej 4.
 
Ostatnia edycja:

Jarek.N.

Member
piszac ze odpada masz na mysli jakies konkretne uwagi?

Tak, piszesz, że zależy ci na dobrej jakości obrazu, a te typu ***30E nie mają dobrej jakości obrazu, są nie ostre i ciemne, w przeciwieństwie do nowszych ***50E, gdzie jest w nich już wręcz idealna jakość obrazu, ostrość, jasność i odzwierciedlenie kolorów.
 

xeo151

New member
Bez reklam
Opinia mocno przesadzona, oba modele niewiele się różnią pod względem jakości obrazu. GT50 ma nieco lepszą czerń to na pewno.
 

JanekM

New member
Ja też nie przesadzałbym z tą przepaścią między jakością GT30 a ST50
Mam 46GT30 od 4 miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Jakość obrazu bardzo dobra, multimediów wystarczająco, potrzebne gniazda są w wystarczającej ilości.
Jak w przypadku każdej innej plazmy pod słońce nie popatrzysz, poza tym wg mnie jest to model naprawdę warty polecenia, jeśli jeszcze uda Ci się gdzieś go dostać. Rozmiar też polecam największy z możliwych do wstawienia do pokoju :)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Nowsze modele GT50 z pewnością są lepsze, ale tak jak napisali przedmówcy opinia o kolosalnej różnicy pomiędzy GT30 a GT50 jest przesadzona!
GT30 to także bardzo dobry model. Ma wszystko co potrzeba. Z tym, że nie ma pełnej przeglądarki internetowej, którą posiadają nowsze modele. Jednakże z różnych serwisów można oczywiście korzystać, ipla, iplex, TVNPlayer itp.
 
Ostatnia edycja:
Do góry