Plazma + PS3 + kino domowe

gumisss

New member
Witam!
Na wstępie chcialbym wytlumaczyc, ze wiem ze byly poruszane podobne problemy, ale niestety w tych sprawach jestem jeszcze zupelnie zielony i bez odpowiedzi pod moj konkretny przypadek nie poradze sobie.

Chce polaczyc ze soba plazme Samsunga PS50B450, kino Samsunga HT-TZ215R oraz konsole PS3.

Czego oczekuje?
1 - aby dzwiek slyszany w tv nadawany z kablowki w razie ochoty mogl leciec przez kino
2 - aby dzwiek z PS3 lecial przez kino - wazne aby byl to dobrej jakosci dzwiek zeby moc w pelni wykorzystac filmy blu-ray
3 - aby obraz z kina wyswietlac na tv

Mam nadzieje ze wyrazilem sie jasno i z gory bardzo dziekuje za pomoc.

PS. Jeszcze jedno pytanie:
Odbieram telewizje kablowa cyfrowa za pomoca dekodera cyfrowego z kartą chipową, który dostalem przy podpisywaniu umowy. Moj tv wyposazony jest w tuner cyfrowy i wejscie na karty ale nie bezposrednio chipowe tylko na moduł CI. Pytanie: czy mozna dokupic taki modul aby wlozyc do niego te karte chipowa i pozbyc sie tego dekodera cyfrowego? (zawsze to jeden pilot mniej :)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ad.1
Z telewizora na wyjściu masz - out audio- cinch. Tu podłącz przewód a drugi koniec do kina domowego na audio in.
W kinie wybierze odpowiednie wejście i po kłopocie.

ad.2
Podobnie

ad3.
Tu masz różne możliwości:
Euro / Euro -
Hdmi / Hdmi -
te same złącze w kinie i w telewizorze . Odpowiednie wejście wybrane w kinie i jest extra.
 
Do góry