Plazma/Led do 4 tyś 46 cali

jfkjfk

New member
Witam rozglądam się na forum jakiś czas i się zastanawiam co będzie dla mnie lepsze. Może te dane przybliża wam moje preferencje


[FONT=&quot]odległość od ekranu ?[/FONT] [FONT=&quot]ok. 3 metrów[/FONT]
[FONT=&quot]jak słońce świeci w pokoju ?[/FONT] [FONT=&quot]Okno mam po prawej stronie telewizora z tyłu. Słońce świeci po południu przez okno z tyłu )ale mam roletę)[/FONT]
[FONT=&quot]Jak duży jest pokój ?[/FONT] [FONT=&quot]ok. 18 m2[/FONT]
[FONT=&quot]jaki masz obecnie telewizor?[/FONT] [FONT=&quot]CRT[/FONT]
[FONT=&quot]jakie programy najczęściej oglądasz?, filmy, wiadomości, programy edukacyjne[/FONT]
[FONT=&quot]więcej oglądasz w dzień czy wieczorem ?[/FONT] [FONT=&quot]Jak mam na drugą zmianę to rano, a tak po 17 jeśli na pierwszą zmianę[/FONT]
[FONT=&quot]wieczorem oglądasz przy świetle czy wolisz bez ?[/FONT] [FONT=&quot]oświetlenie ledowe wokół pomieszczenia ok. 15 cm od sufitu[/FONT]
[FONT=&quot]wolisz obraz ostry czy łagodny ?[/FONT] [FONT=&quot]Wyraźny[/FONT][FONT=&quot]
clip_image001.gif
[/FONT]
[FONT=&quot]matryca błyszcząca czy matowa? Nie ma to dla mnie znaczenia[/FONT]
[FONT=&quot]preferowana wielkość telewizora?[/FONT] [FONT=&quot]46”? [/FONT]
[FONT=&quot]preferowana marka ?[/FONT] [FONT=&quot]Sharp, Toshiba, Panasonic, w sumie napewno nie LG[/FONT]
[FONT=&quot]czego nie lubisz w telewizorach?[/FONT] [FONT=&quot]Nienaturalnych kolorów,[/FONT][FONT=&quot] smużenia
jakie urządzenia będą podłączone ? Tuner Ariva TT i DVD, z czasem kino domowe[/FONT]
[FONT=&quot]ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń ?[/FONT] [FONT=&quot]65% TV 35% reszta[/FONT]
[FONT=&quot]siedzicie na wprost telewizora czy również z katów bocznych ?[/FONT] [FONT=&quot]Na wprost (prawie), z boku tylko kiedy pojawia się więcej niż dwie osoby, a to rzadkość [/FONT]
[FONT=&quot]czy ważne jest wifi ?[/FONT] [FONT=&quot]Wskazane[/FONT]
[FONT=&quot]czy będziesz korzystać z widgetów ?[/FONT] [FONT=&quot]Nie wiem, jak posmakuję, to się przekonam, czy mnie to kręci[/FONT]
[FONT=&quot]czy chcesz serfować w internecie z poziomu telewizora?[/FONT] [FONT=&quot]Niekoniecznie, tylko w wyjątkowych sytuacjach[/FONT]
[FONT=&quot]czy chcesz korzystać z serwisu Ipla , Iplex, tvscreen - VOD ?[/FONT] [FONT=&quot]Nie wiem, jak posmakuję, to się przekonam, czy mnie to kręci[/FONT]
[FONT=&quot]czy USB ma mieć czytanie filmów z polskimi znakami ?[/FONT] [FONT=&quot]Mógłby ale najlepiej MKV[/FONT]
[FONT=&quot]ma mieć 3D ?[/FONT] [FONT=&quot]Niekoniecznie. 3D może „wpaść” przy okazji, tzn. TV zostanie wybrany ze względu na inne parametry/funkcje, a dodatkowo będzie miał 3D[/FONT]
[FONT=&quot]ma mieć slot na karty SD ?[/FONT] [FONT=&quot]Niekoniecznie [/FONT]
[FONT=&quot]ma mieć tuner DVB-S ? Nie musi (mam tuner)[/FONT]
[FONT=&quot]jaki masz sygnał ?[/FONT] [FONT=&quot]Cyfra+ kanały SD, po zakupie TV z czasem zainstaluję antenę DVB-T bo na razie mam też analaga[/FONT]
[FONT=&quot]ile programów HD ?[/FONT] [FONT=&quot]Na razie brak, w przyszłości będą[/FONT]
[FONT=&quot]ma stać czy wisieć ?[/FONT] [FONT=&quot]Wisieć[/FONT]
 
Do góry