plazma do max 2000zl

mikii11

New member
Witam wszystkich serdecznie i proszę o rade co do wyboru Tv do salonu.Kilka szczegółów:
1 pokój jest dosyć ciemny i ma rolety w oknach, chociaż przez kilka godzin świeci w nim słonce
2 telewizor będziemy oglądać z odległości ok 2,5 m
3 chce mieć możliwość podłączenia kompa do niego ale tylko po WiFi
4 mamy dwoje dzieci więc zastanawiam się czy telewizor 3D nie będzie dobrym wyjściem

Mój typ to LG 42PM4700, zależy mi na dobrym odwzorowaniu kolorów i ostrości, czy ten telewizor jest godny polecenia?. Jestem otwarty na inne propozycje, ważne żeby cena była jak najniższa ;d
A przy okazji pytanie odnośnie technologi 3d, która lepsza aktywna czy pasywna?
Pozdrawiam
 

pierwszyy

Member
w tej cenie i z Twoimi wymaganiami nic innego nie znajdziesz (z 3d i wifi)... może coś z samsunga... ale różnice będą zapewne żadne/pomijalne.

aktywna technologia jest lepsza (pod względem wyświetlanego obrazu) ale ma swoje wady, głównie: droższe i cięższe (bateria) okulary, część osób zauważa migotanie obrazu, trochę ciemniejszy obraz 3d.
 

mikii11

New member
Dziękuje za odpowiedz, zamówiłem ten tv. Czy jak kupie okulary innego producenta to one nie będą działać i jak by działały okulary pasywne zamiast aktywnych?
 
Dziękuje za odpowiedz, zamówiłem ten tv. Czy jak kupie okulary innego producenta to one nie będą działać i jak by działały okulary pasywne zamiast aktywnych?

Nie będą działać okulary innego producenta. Jeśli TV wymaga okularów aktywnych to pasywne nie działają.
Należy dokupić okulary dedykowane do danego modelu TV. Nie ma co kombinować, bo kasa w błoto pójdzie...
 
Do góry