Plazma do 6500 pln

agrad0

New member
Witam serdecznie. Strasznie napaliłem się na zrobienie sobie z pokoju kina domowego. Poniżej moje preferencje. Poproszę o porady i z góry dziękuję.
1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 20m2
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 4,0 m (zamierzam oglądać na leżąco)
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? na wprost
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? wisieć
6.Jak słońce świeci w pokoju ? z boku, mam dobre zasłony
7.Jaki masz obecnie telewizor ? Samsung LCD 40 cali
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? duży ekran, ładny obraz, mile widziane innowacyjne rozwiązania jeśli chodzi o różne dodatki typu połączenie ze smartphonem
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? cyfrowy
10.Jakie urządzenia ? Sony PS3, blue ray
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? pewnie będzie pracował ze 2-3 razy w tygodniu po 2 godz. - jeden mecz czy film i wyłączamy
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? zawsze byłem zwolennikiem matryc matowych ale to w laptopach
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? sportowe,filmowe,przyroda
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? czasami ale sporadycznie, głównie w celu puszczenia muzyki przez kino domowe z neta
15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? jak mnie najdzie to moge grac i pol dnia ale to sie bedzie zdarzać bardzo rzadko
16.Preferencje co do marki ? Samsung nigdy mnie nie zawiódł
17.Preferencje co do wielkości ? 55-60
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? słaba jakość ciemnych barw i chyba to całe smużenie o ile nie mylę pojęć
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? wieczór
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 6,500
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? nie wiem
 

agrad0

New member
Dzięki za podpowiedzi. w Mixmedii ten panasonic stoi za niecałe 5600.
55'' na 4 m wystarczy? Bo szczerze mówiąc myślałem też o 60'' Samsungu PS60E6500. Panowie co posiadacie?
 
Do góry