Plazma do 4300 max

sztmek

New member
Witam!

Jak w temacie proszę o pomoc w doborze plazmy :) Interesuja mnie marki PANASONIC I SAMSUNG . Przede wszystkim bedzie ogladanie kanałów sd lecz tez hd . Raczej nie przewiduje podpinania pod blu ray bo mam inny do tego tv.. :) . Pokój zaciemniony w miarę .
 

micmus

Member
Bez reklam
Podaj chociaz odleglosc ogladania i wielkosc o jakiej myslisz, bo tak to troche wrozenie heh
 

sztmek

New member
Panowie / Panie to nie chodzi o odległosc bo bedzie to moze z 3 - 3,5 m ale o to że na niektórych plazmach zamiast koloru czarnego widze szary i chodzi mi o to zeby tego nie było.. Chce mieć naprawde czarna matryce tak jak na ledzie. hmm.. st50 ? przyłączam sie do prosby :)
 

Adrian85

New member
Bez reklam
A chociażby taka,że w razie usterki okres naprawy może się znacznie wydłużyć.Nie wiem jak teraz,ale swego czasu tv były odsyłane do serwisu na rynek na który były przeznaczone.Może coś się zmieniło,tego nie wiem,bo osobiście kupuję w stacjonarnych.
 

micmus

Member
Bez reklam
Tak jak koledzy radzą ST50 i nic lepszego jeśli chodzi o samą jakość obrazu wyświetlania prawdopodobnie nie kupisz. Czerń w nocy będzie rewelacyjna przy silnym nasłonecznieniu trochę gorzej niż na dobrych LCD, ale tragedii nie ma filtr robi swoje. Wklejałem nawet zdjęcia w wątku o ST50 w silnym nasłonecznieniu i widać jak się dobrze spisuje.

Porównywałem serie ST50 vs GT30 vs VT30 i ST50 naprawdę jest świetny :eek:k:
W 50 calach ST50 rzeczywiście zmieścisz się w cenie.
 

sztmek

New member
powiem tak widziałem vt30 a jezeli jest jeszcze lepszy to go biorę.. Może z jakims rabatem na 4100 -4200 wyciągnę. Nikt jeszcze nie testował tego tv w polsce lub z forumowiczów ( lub go ma podzieli sie spostrzeżeniami ) . . Czy okulary są w standardzie? jezeli nie to ile kosztuja?
 
Trudno powiedzieć,poczekajmy na wyniki testu Kikiego.Ja też czekam na ten model.Na zachodnich forach testy wypadają super dla tego modelu
 

micmus

Member
Bez reklam
powiem tak widziałem vt30 a jezeli jest jeszcze lepszy to go biorę.. Może z jakims rabatem na 4100 -4200 wyciągnę. Nikt jeszcze nie testował tego tv w polsce lub z forumowiczów ( lub go ma podzieli sie spostrzeżeniami ) . . Czy okulary są w standardzie? jezeli nie to ile kosztuja?

Jeśli widziałeś VT30 i byłeś zadowolony to ST50 raczej Cie nie rozczaruje. Poziom podobny lub na mały + do ST50 (na pewno był trochę jaśniejszy i miał żywsze kolory przy tych samych ustawieniach). Jak dla mnie w ST50 było też lepsze skalowanie słabych sygnałów.

Poczekaj trochę na test od Kikiego.
 
Ostatnia edycja:

micmus

Member
Bez reklam
no to super :) bo wiesz mam teraz sony hx920 46 cali .. Jak myslisz obraz bd lepszy?

A co w tym Sony najbardziej Ci nie pasuje - sama czerń pewnie rewelacyjny, gorzej z efektem halo, ale nie wiem czy to dokucza w praktyce ? Jakby nie patrzeć to bardzo wysoki model.
 
Ostatnia edycja:

sztmek

New member
szczerze telewizor sonego to wypas ... kupuje nowy do drugiego pokoju i chce teraz plazme wyprobowac
 

micmus

Member
Bez reklam
W takim razie brać Panasonica 50ST50 lub jako alternatywa Samsung E6500 51'

Jeśli chodzi o sam obraz stawiam na Panasonica.
 
Do góry