plazma do 3500zł

dudu

New member
Witam poszukuję telewizora 50 cali do 3500 zł ,taka cena ponieważ pragnę odliczyć VAT od telewizora ,kandydatem nad którym się zastanawiałem to Panasonic 50G30E (kosztuję na allegro właśnie 3499 zł ) , i właściwie to tyle bo skupiłem się głownie na plazmach , patrzyłem jeszcze na LG50pv350 , jednak będąc w sklepie wczoraj to wszystkie ekrany LCD Led wydawały się ładniejsze ,na dodatek pokój w ciągu dnia wpuszcza promienie słońca na telewizor .

odległość od ekranu? ok. 3,5m,
jak słońce świeci w pokoju? tarasem z oknami zza moich pleców pod kontem na telewizor
Jak duży jest pokój ? około 50 m2, 10 metrów na długość ,5 na szerokość
jaki masz obecnie telewizor? sharp 37x20e
jakie programy najczęściej oglądasz? SPORT SPORT, filmy wieczorami
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem? wieczór i weekend
wieczorem oglądasz przy świetle czy wolisz bez ? przy świetle, łagodnym
wolisz obraz ostry czy łagodny ? ładny
matryca błyszcząca czy matowa? Bez różnicy
preferowana wielkość telewizora? 50
preferowana marka ? Nie mam
czego nie lubisz w telewizorach? kiepskiej jakości SD, skomplikowanej obsługi
jakie urządzenia będą podłączone ? Dekoder N, Dekoder C+ , filmy z laptopa bądź USB jak będzie
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń ? około 90% to TV
siedzicie na wprost telewizora czy również z katów bocznych ? na wprost i delikatnie z boku
czy ważne jest wifi ? tak
czy będziesz korzystać z widgetów ? nie wiem nigdy nie korzystałem
czy chcesz serfować w internecie z poziomu telewizora? jakby był to czemu nie
czy chcesz korzystać z serwisu Ipla , Iplex, tvscreen - VOD ? raczej nie
czy USB ma mieć czytanie filmów z polskimi znakami ? tak
ma mieć 3D ? nie koniecznie
ma mieć slot na karty SD ? Tak
ma mieć tuner DVB-S ? Może być
jakimi złączami ?tak abym podłączył wszystkie urządzenia o jakich pisałem wyżej. Glownie HDMI
jaki masz sygnał ? jak wyżej
ile programów HD ? na razie 20, będzie niedługo więcej
ma stać czy wisieć ? Stac
jaka klasa cenowa ? 3500zł


Mam jeszcze pytanie do zakupów w internecie bez obaw zamawiać tv w sklepie internetowym ?
dzięki za pomoc i pozdrawiam
 

GORB

New member
Uważaj na tego sprzedawcę z Allegro. Ma niewiele komentarzy zbieranych o lipca tego roku. Sezon na przekręty jest w pełni, a oszuści zazwyczaj tak działają, ze rejestrują się latem, zeby nazbierac trochę pozytywów przed rozpoczęciem "właściwej działaności". Czerwona lampka powinna Ci się zaświecić zawsze, gdy nie masz mozliwości płatności przy odbiorze, a tak jest w tym wypadku. Wtedy masz możliwość, że wyślesz kasę i kamień w wodę...
A ceny 50G30E nie schodziły do tej pory ponizej 3.700,- zł. Lepiej dopłacić 2-3 stówy i mieć TV.
Zobacz też na wątek o sklepie Sontel w dziale "Gdzie kupić". Ci już pojechali na maksa! Tam teoretycznie mozesz kupić 50VT30E w promocyjnej cenie 2.710,- zł! :D
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
zapomnij na razie o Samsungu bo Panasonic daje teraz 5 lat gwarancji na plazmy zakupione do końca stycznia - sprawdz na ich stronie model.

Poza tym sprawdziłem w electro.pl kosztuje tam 3596zł + wysyłka po co ryzykować? Albo podobnie w innym dużym internetowym jak oleole.pl żeby kryptoreklamy nie było :)
 
Do góry