PLAZMA DO 3500 tyś (NAJLEPIEJ DO 3000)

pc4150

New member
Pytanie jak w temacie jaki TV do 3500zł (najlepiej do 3 tyś ale jeśli ma to zwiększyć jakość obrazu do może być do 3,5 tyś) zastanawiałem się nad PANASONIC p42s10es TELEWIZOR MÓSI MIEĆ Full HD i najlepiej gdyby miał dodatkowo wejście na kompa bo z kompa będę puszczał filmy full hd. Mam też kino panasonica i jest niezawodne dlatego mam skłonność do tej firmy w dodatku słyszałem że robią świetne plazmy.

NIE INTERSUJĄ MNIE PROPOZYCJĘ HD READY (jak myślicie mój PALIT SONIC RADEON 4850 uciągnie mi gry na full hd ? to tylko takie pytanie na marginesie
 

adam-ant

New member
Nie napisałeś nic o warunkach jakie będziesz miał w pokoju, w którym stanie TV. Jeśli odległość od TV będzie ewidentnie przekraczać 2,5 - 3 metry (w zależności od osobistych upodobań), to polecałbym 50 cali, np Samsung PS50B550 (cenowo mieści się do 3500zł). Jeśli odległość około 2 metry to 42'' S10 będzie jak najbardziej ok (pod warunkiem, że nie wkurza Cię bzyczenie elektroniki).

Co do twojego Palita, to prawdopodobnie w najbardziej wymagających tytułach w FullHD trzeba będzie zmniejszyć detale na niskie lub nisko-średnie, ale w większości przypadków będzie wystarczający.
 

pc4150

New member
Pokój wysoko nasłoneczniony. Jednak oglądać go będę wieczorami i raczej to nie będzie przeszkadzało odległość to max 3 m nie mierzyłem metrem xD
buczenie elektroniki w żadnym razie nie będzie mi przeszkadzało gdyż obecnie mam CRT 29" Daweoo xD no a w tym panasonicu na pewno nie będzie takiego dużego problemu. Czy patrząc z pryzmatu jakości obrazu podany przez ciebie Samsung wypada lepiej niż 42" panasonica.
I zapytam jeszcze czy nie opłacało by się teraz zainwestować w cyfre (pakiet za 56 zł + canal plus i canal plus HDa) w zamian za cyfrowy polsat pakiet familijny rozumiem że mogę nie otrzymać tutaj odpowiedzi gdyż jest to temat zupełnie z innej beczki ... xD


WŁAŚNIE MIERZYŁEM wychodzi 3,10m
 
Ostatnia edycja:

adam-ant

New member
Osobiście bardziej mi się podoba obraz S10, z tym że gdybyś się na S10 decydował, to rozważ chociaż wersję 46 cali. Z 3m czterdziestka-dwójka szybko zmaleje w oczach i będzie żal ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jeśli mocno nasłoneczniony to się dobrze zastanów.
LCD z matrycą matową aktywną będzie lepszym rozwiązaniem.
 
Do góry