Plazma do 3,6 tys

lukaszslony

New member
Witam

Prosze o pomoc w wyborze plazmy do 3,6 tys. Wczesniej byłem zdecydowany na panasonica tx-p50g20e ale finanse rroche zmalaly - na ceneo mozna bylo znalezc do 4300. Jako ze dysponuje mniejszyn=m budzetem to prosba o doradztwo szczegolnie tych doswuiadczonych forumowiczow. Telewizor do salonu 25 m kw. Odleglosc od ekranu to 4,5 m (wielkosc 50 cali - wiekszy nie wejdzie mi we wneke). podpieta bedzie cyfra plus oraz odtwarzacz multimedialny z filmami - divx oraz w miare mozliwosci tv mkv - nie obligatoryjnie. w pozniejszym czasie zakupie odtwarzacz BR. Z góry dzieki za pomoc wszystkim.
 

lukaszslony

New member
Dzieki kiki za odpowiedz. Zapomnialem napisac ze poza sygnalem sd bede wykorzystywal jeszcze tuner dvb-t - ale z tym to wiekszosc pewnie sobie radzi. Mam jeszcze pytanko czy w tym modelu jest szyba antyrefleksyjna i jak nie czy te odbicia bardzo przeszkadzaja. Dodatkowo Panasonic chyba nie radzi sobie z mkv tak jhak to maja samsungi. Czy ewentualnie polecisz mi jakis odpowiednik jakosciowy i cenowy samsunga? i czy wogole jest sens kupowac inna plazme niz panasonic.
 

lukaszslony

New member
Zauwazylem ze ten model nie ma usb co ma dla mnie znaczenie a o czym zapomnialem napisac w moich wymaganiach. Ponadto dobrze jak by mial gniazdo ethernet-owe.
Moze w takim razie Ty - cactusek wyrazisz swoja opinie na temat wyboru tv do m oich wymagan.
 

lukaszslony

New member
Adrian85 - fajny ten lg jesli cjhodzi o design i dodatkowe funkcje. Jak to jest z odbiciami w tym modelu i powidokami. Przyznam ze bardzo mi sie ten tv spodobal. ASzkoada ze nie do obejrzenia na zywo w wawie.
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Adrian85 - fajny ten lg jesli cjhodzi o design i dodatkowe funkcje. Jak to jest z odbiciami w tym modelu i powidokami. Przyznam ze bardzo mi sie ten tv spodobal. ASzkoada ze nie do obejrzenia na zywo w wawie.
Najwięcej narzekają Ci,co nie mają ;) Wszystko zależy od Twoich warunków i godzin w jakich oglądasz,powidoki owszem dość szybko powstają i tak samo szybko znikają.
 
Ostatnia edycja:

cactusek

New member
Bez reklam
Tego telewizora nie znajdziesz nigdzie na żywo, dostępny jest tylko na necie i to też chyba realnie tylko w dwóch sklepach. Warto też sprawdzić czy gwarancja na pewno jest respektowana przez LG na terenie PL i jest d2d bo np pixmania ma siedzibe poza granicami kraju.
pk760 to jeden z fajniejszych telewizorków na rynku i warto się nad nim zastanawić. Z odbiciami na pewno jest lepiej niż na S20 ale nie jest to też jakaś ogromna różnica bo filtr jest słaby.
Możesz też rzucić okiem na tabele na
Plazmy fullHD

Tam są mniej wiecej opisane zalety i wady podobnych plazm.
 

lukaszslony

New member
Witam ponownie. Chyba nie zaryzykuje z zakupem pk760. Jetem juz sklonny wydac do 4200 zl - za tyle kupie 50g20e. Zraża mnie do niego tylko jego wyglad:) Czy jesteściwe w stanie doradzic odpowiednik jakosciowy i cenowy z samsunga i lg. Z góry wielkie dzięki za pomoc.
 
Do góry