Plazma do 2000 zł / Playstation 3 / Sport

Wrobel1337

New member
Witam wszystkich serdecznie! Aktualnie korzystam z playstation 3,które podpięte jest do 20 calowego monitora kablem HDMI. Planuje zakupić coś większego aby w końcu czerpać jeszcze większą przyjemność :) Telewizor głównie będzie służył do grania, więc istotny będzie jak najmniejszy input lag. Oprócz tego na chwilę obecną będzie do niego podpięta telewizja analogowa, a cyfrowa w najbliższym czasie. Warto dodać,że jestem fanem sportu, więc spotkania piłki nożnej ze znajomymi też będą oglądane. Niżej przedstawiam szczegółowe wymagania. Pozdrawiam wszystkich i liczę na pomoc, ponieważ nie ukrywam,że chodzenie po sklepach i czytanie rozmaitych artykułów skłoniło mnie do wyboru plazmy. Jednak żeby znaleźć konkretny model to już większy problem. Dodam jeszcze,że posiadam niestety mały pokój, więc będę siedział dosyć blisko ekranu.
A teraz wymagania:
1. Odległość od ekranu? Około od 1.85 do 2,5m
2. Jak słońce świeci w pokoju? okno na zachód
3. Jak duży jest pokój? 2 x 4m miejsce pod tv na krótszej ścianie i planuje TV podwiesić na ścianie na uchwycie przy którym będzie można obracać TV.
4. Preferowana technologia: Plazma
5. Jaki masz obecnie telewizor? Monitor Samsung T200 20 cali
6. Jakie programy najczęściej oglądasz? PS3 i Sport (piłka nożna)
7. Oglądasz w dzień czy wieczorem: raczej wieczór
8. Wieczorem oglądasz przy świetle czy wolisz bez? mała lampka :)
9. Wolisz obraz ostry czy łagodny? Naturalny
10. Matryca błyszcząca czy matowa? Raczej matowa
11. Preferowana wielkość telewizora? Wydaje mi się,że 37 - 40 cali to max do mojego pokoju.
12. Preferowana marka? Tutaj nie mam żadnej, zdam się na ekspertów :)
13. Czego nie lubisz w telewizorach? smug i lagów
14. Jakie urządzenia będą podłączone? analog, PS3 a w niedługim czasie telewizja cyfrowa
15. Ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń? 70% PS3, 30% TV
16. Siedzicie na wprost telewizora czy również z katów bocznych? na wprost i delikatnie z boku
17. Czy ważne jest wifi ? niekoniecznie
18. Czy będziesz korzystać z widgetów? Nie
19. Czy chcesz serfować w internecie z poziomu telewizora? nie
20. Czy chcesz korzystać z serwisu Ipla , Iplex, tvscreen - VOD ? nie
21. Czy USB ma mieć czytanie filmów z polskimi znakami ? Tak
22. Ma mieć 3D? Nie musi
23. Ma mieć slot na karty SD ? Nie musi
24. Ma mieć tuner DVB-T? Tak
25. Jakimi złączami i co chcesz podłączyć? PS3: HDMI-HDMI
26. Jaki masz sygnał: na innym telewizorze jest dekoder UPC
27. Ma stać czy wisieć? wisieć
28. Rozdzielczość: HD Ready albo Full HD, nie wiem czy przy Full HD będzie duża różnica
29. Na czym najbardziej Ci zależy: Jakość obrazu w grach i spotkaniach sportowych, brak Input laga (jak najmniejszy)
30. Ile osób ogląda: 1-2
31. Ile godzin dziennie ma grać telewizor: około 7
32. Jaka klasa cenowa TV będzie brany na raty ale do 2000 zł
 
Do góry