Plazma do 1500zł

nadrat24

New member
Witam.

Otóż jako że muszę kupic nowy telewizorek a zupełnie nie mam o tym pojecia prosilbym was o pomoc w wyborze jakiegos telewizora plazmowego którego cena będzie w granicach 1500zł. Coś około 42 cali, nie potrzebuje jakichś 3d i innego badziewia ważne żeby dobrze na nim filmy wyglądały, na chwile obecną z cyfrowego polsatu w jakości SD może później będzie przesiadka na jakieś kanały HD.
To co sie dla mnie najbardziej liczy to jakośc i trwałośc.

Z góry dziękuje i pozdrawiam
 

digitalus

Banned
Witam
Duzego wyboru nie ma.
Kupilbym LG 42PA4500 lub panasonica TX-P42X50. Dobra jakosc obrazu sd i hd. Najnizsza cena tx-p42x50 (1599 zl) w tesco i realu .
Panasonic TX-P42X50 - porównaj ceny w Okazje.info
Plazme LG najtaniej mozna kupic na allegro.
Poprzedni model plazmy LG 42 PT353 ma dobre opinie. Kolega ma plazme LG . Rozczarowanie z jakosci obrazu sd wykluczone.Nowszy model na pewno nie bedzie gorszy.
Oczywiscie trzeba pamietac ze w LG i panasonicu beda odblaski.Niektore osoby bardzo zwracaja uwage na odblaski. Dla mnie jest to bez znaczenia.
Telewizor LG 42PT353 - Ceneo.pl
Nie nalezy przejmowac sie ze w sklepie jakosc obrazu z plazmy jest gorsza w domu bedzie ok. Pod warunkiem ze telewizor nie bedzie ustawiony przodem do okna, jesli bokiem lub tylem to jakosc obrazu nie bedzie gorsza niz na tych zdjeciach.Na plazme samsunga 43E450 tez warto zwrocic uwage tak jak napisal broda1725.Za okolo 1500 zl tez mozna kupic ten telewizor
7383d1344023983-problem-z-wyborem-cx3e.jpg

http://i200.photobucket.com/albums/aa244/jameslove8/1-4.jpg
 
Ostatnia edycja:

broda1725

New member
Bez reklam
Do tego bym jeszcze dołożył model Samsung 43E450 lub z 3D E490, ale jak bez 3D to jak najbardziej E450. Mam ten drugi model i śmiało mogę powiedzieć że jest w swojej klasie cenowej jak dla mnie bez konkurencyjny ale najlepiej porównać samemu.
Masz trzy modele wiec wybór dość prosty idź do sklepu weź pendroka i zapuść ten sam materiał ustaw na podobnych parametrach tv i wybieraj. Jak dla mnie obsługa tv najlepsza w Panasonicu, szybkość reakcji pilota i prostota menu i skalowanie obrazu. Samsung bardziej skomplikowane menu ale jest to też plusem bo więcej opcji do kalibracji obrazu.
 
Ostatnia edycja:

nadrat24

New member
Mam jeszcze jedno pytanie. Jako że czytałem że panasonic ma najlepsze kolory wśród plazm, a znalzlem jeszcze jedna (podobna do tej którą kolega podał wyżej) to czy może mi ktoś powiedzieć czym rózni sie
Panasonic TX-P42X50

od

Panasonic TX-P42X50E


Widze że ta druga ma większy kontrast ( 3 500 000:1) ale czy bedzie widać różnice między nimi czy to tylko pic?

 

rossak

New member
Również czytałem że Panasonic robi najlepsze plazmy, nie mam porównania więc napiszę tylko że nie wyobrażam sobie lepszego TV niż mój Samsung 43E450.
 
Do góry