Plazma do 1500zł

fly0

New member
Witam który tv byście wybrali/kupili bo nie wiem na który się zdecydować, z tego co wyczytałem na forum są podobne.

lg 42pt353
panasonic 42cx3e
panasonic 42c3e
czy te panasonic-ki się czymś różnią ?

u rodziców jest panasonic 42x10y - kablówka analogowa, czy wymienione panasonic-ki będą miały podobny obraz?

u siebie mam vectrę cyfrową.

Pozdrawiam z góry dzięki za odp.
 

cactusek

New member
Bez reklam
aby otrzymać odpowiedź wypełnij ankiete. Ile razy można na to zwracać uwagę. To tak jakbyś zadał pytanie "które auto będzie dla mnie najlepsze? " to chyba od czegoś zależy?
 

fly0

New member
wydało mi się że gdy mam tylko wybór między dwoma modelami ankieta nic nie pomoże

ale oczywiście wypełnię.
Pozdrawiam
 

digitalus

Banned
Witam który tv byście wybrali/kupili bo nie wiem na który się zdecydować, z tego co wyczytałem na forum są podobne.

lg 42pt353
panasonic 42cx3e
panasonic 42c3e
czy te panasonic-ki się czymś różnią ?

u rodziców jest panasonic 42x10y - kablówka analogowa, czy wymienione panasonic-ki będą miały podobny obraz?

u siebie mam vectrę cyfrową.

Pozdrawiam z góry dzięki za odp.
Witam
To zalezy np od tego czy chcialbys podlaczyc do telewizora dysk twardy lub pendrive i ogladac filmy .W 42pt353 jest taka mozliwosc ,w cx3e i c3e brak takiej funkcji.
Roznice.
CX3E , w tym telewizorze jest troche lepsza jakosc dzwieku V-Audio Surround . vreal pro tak jak w TX-P42UX30.
c3e v-audio i vreal 4 . vreal to funkcja podoszenia jakosci wyswietlanego obrazu
 
Ostatnia edycja:

fly0

New member
1. Odległość od ekranu: ok. 2,8 m
2. Jak słońce świeci w pokoju: okna południowy-zachód ,są rolety więc nie ma problemu
3. Jak duży jest pokój: 6 x 3,5 m
4. Preferowana technologia: plazma
5. Jaki masz obecnie telewizor: stary ctr daewoo ok 21"
6. Jakie programy najczęściej oglądasz: wszystkie
7. Oglądasz w dzień czy wieczorem: raczej wieczorem
8. Wieczorem oglądasz przy świetle czy wolisz bez: różnie
9. Wolisz obraz ostry czy łagodny: raczej ostrzejszy
10. Matryca błyszcząca czy matowa: bez różnicy
11. Preferowana wielkość telewizora: 42"
12. Preferowana marka: panasonic, lg, samsung
13. Czego nie lubisz w telewizorach: wielkie piksele, rozmazywanie się , migotania obrazu
14. Jakie urządzenia będą podłączone: kablówka cyfrowa,w planach (naziemna telewizja cyfrowa) ,komputer,dvd,
15. Ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń: 80% tv,dvd5% ,15% komp
16. Siedzicie na wprost telewizora czy również z katów bocznych: na wprost
17. Czy ważne jest wifi: nie
18. Czy będziesz korzystać z widgetów: nie
19. Czy chcesz serfować w internecie poziomu telewizora: nie
20. Czy chcesz korzystać z serwisu Ipla , Iplex, tvscreen - VOD: nie
21. Czy USB ma mieć czytanie filmów z polskimi znakami: obojętne
22. Ma mieć 3D: nie
23. Ma mieć slot na karty SD: tak
24. Ma mieć tuner DVB-S:
26. Jaki masz sygnał: kablówka cyfrowa vectra
27. Ile programów HD: 4
28. Ma stać czy wisieć: stać
29.Rozdzielczość: nie mam zdania
30.Dvb-t: raczej tak
31.Na czym najbardziej Ci zależy: obrazie
32.Ile godzin dziennie ma grać telewizor: 2-5
33.Ile osób ogląda: przeważnie dwie
34.Jaka klasa cenowa? do 1500zł
 

fly0

New member
Witam odświeżam temat ponieważ moje zamówienie w neo24(na pansonica 42c3) zostało anulowane.

Moje pytanie czy LG 42PT353 będzię porównywalne do pansonica 42c3 pod kątem jakości obrazu na bajerach mi nie zależy.

Pozrawiam
 

hitachi

New member
Witam ,ja uważam że cx3 ma lepszy obraz od pt353,szczególnie to widać wieczorem.Pt353 lepiej odbiera slaby sygnał ze zwykłej anteny dachowej no i ma usb to duży plus.Njalepiej sam w marketach porównuj ,choc cx trudno nabyć,może już nie produkują czy co? Wogule tegoroczne plazmy to jakaś pomyłka,producenci wszyscy wypuścili nie dopracowane modele,może za przyczyna ciec ceny producenci rezygnowali z dobrej jakości komponentów i każdy model ma sporo wad uciążliwych.Czekaj na modele 2012 taka moja rada.
 

bzyq

Member
Ja również uważam, że pt 353 ma bardzo dobry obraz. U siostry stoi 50 cali podpięty do analogowej kablówki i daję radę zaś obraz z ps3 wymiata :krol:
Fly0 nie kupuj w neo24, bo ja tez chciałem go kupić u nich i też musiałem anulować zamówienie. Zresztą to forum nie poleca tego sklepu a opinie na ceneo też lecą ostro w dół
 

breex

New member
Witam,

Nie chciałem zakładać nowego tematu wiec podepnę się do tego :) Bardzo bym was prosił o rade przy kupnie telewizora. Miałem już upatrzone 2 modele LG 32LV3550 i Samsung UE32D5000 tylko z czasem nabrałem wątpliwości czy to aby dobry pomysł. Wyczytałem ze te telewizory nie będą dobrze spisywały się podczas oglądania sportów gdzie jest często dynamiczna akcja. Dlatego proszę o rade przy wyborze telewizora za około 1600zl.

1. Odległość od ekranu: od 1,5 - 3 metrów
2. Jak słońce świeci w pokoju: tylko rankiem, okna na wschód
3. Jak duży jest pokój: 7 x 4 m
4. Preferowana technologia: plazma / lcd
5. Jaki masz obecnie telewizor: stary ctr
6. Jakie programy najczęściej oglądasz: raczej wszystkie ale najczęściej sport
7. Oglądasz w dzień czy wieczorem: wieczorami tak po 17
8. Wieczorem oglądasz przy świetle czy wolisz bez: różnie
9. Wolisz obraz ostry czy łagodny: raczej ostrzejszy
10. Matryca błyszcząca czy matowa: bez różnicy
11. Preferowana wielkość telewizora: obojętnie
12. Preferowana marka: obojętnie
13. Czego nie lubisz w telewizorach: rozmazywanie się , migotania obrazu
14. Jakie urządzenia będą podłączone: kablówka cyfrowa - UPC
15. Ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń: 90%tv, 10%dvd
16. Siedzicie na wprost telewizora czy również z katów bocznych: na wprost ale też pod niewielkim kątem
21. Czy USB ma mieć czytanie filmów z polskimi znakami: obojętne
23. Ma mieć slot na karty SD: tak
26. Jaki masz sygnał: kablówka cyfrowa UPC
28. Ma stać czy wisieć: stać
29.Rozdzielczość: nie mam zdania
30.Dvb-t: raczej tak
31.Na czym najbardziej Ci zależy: obrazie
32.Ile godzin dziennie ma grać telewizor: 3-6
33.Ile osób ogląda: dwie
34.Jaka klasa cenowa? do 1600zl
 

fly0

New member
Witam poczekam do nowego roku,ale jak nic się nie pojawi z panasonica, to biorę lg pt353

a w neo24 to napewno nic nie kupie 3tyg czekania poczym meil zamówienie anulowane-brak towaru ehh.

Pozdrawiam i dzięki za odp.
 

bzyq

Member
Witam poczekam do nowego roku,ale jak nic się nie pojawi z panasonica, to biorę lg pt353

a w neo24 to napewno nic nie kupie 3tyg czekania poczym meil zamówienie anulowane-brak towaru ehh.

Pozdrawiam i dzięki za odp.

Ja mam u siebie w domu panasonica 42g10 a u siostry tego pt353 (50 cali). Do oby dwóch podłączałem ps3 z grą Buzz i wg mnie lepszy obraz był na tym LG. Nie wiem czy to przez te dodatkowe 8 cali, ale jakby miał wskazać, który daje lepszy obraz z konsoli to stawiam na tego LG. Telewizję ciężko mi porównać bo ja mam cyfrowe UPC, a siostra na razie tylko analogową kablówkę.
 
Do góry