Plazma dla 70 latka. Panasonic 42S30E?

jaypablo

New member
Przymierzam się do kupna telewizora dla ojca. Wiek ojca to 71 lat... wiadomo... w tym wieku słabo ze wzorkiem.

Rodzice mają już jedna plazmę Panasa TX-P42X10Y - tv ma już ponad dwa lata i obraz jak żyleta, zero problemów. Osobiście mam model LG 50PV350 i jest całkiem zadowolony, ale jednak w panasie obraz jest nieco lepszy... tak bynajmniej mi się zdaje.


A teraz do rzeczy.

Budżet na sprzęt : 2000 zł
Pokój w którym będzie stał sprzęt jest mały. Dobrze oświetlony przez okno znajdujące po prawej stronie.


Odległość od tv to jakieś 2,5-3m MAX.

Pod co będzie sprzęt podłączony: Na tą chwilę dekoder ze złączem euro/tv analogowa, a w przyszłości pewnie dvb-t.

Żadnych bajerów typu internet, czytnik kart, usb nie jest to potrzebne.

TV będzie często włączony.

Mam na oku model Panasonic 42S30E, a może coś innego polecacie?
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
Przymierzam się do kupna telewizora dla ojca. Wiek ojca to 71 lat... wiadomo... w tym wieku słabo ze wzorkiem.

Rodzice mają już jedna plazmę Panasa TX-P42X10Y - tv ma już ponad dwa lata i obraz jak żyleta, zero problemów. Osobiście mam model LG 50PV350 i jest całkiem zadowolony, ale jednak w panasie obraz jest nieco lepszy... tak bynajmniej mi się zdaje.


A teraz do rzeczy.

Budżet na sprzęt : 2000 zł
Pokój w którym będzie stał sprzęt jest mały. Dobrze oświetlony przez okno znajdujące po prawej stronie.

Odległość od tv to jakieś 2,5-3m MAX.

Pod co będzie sprzęt podłączony: Na tą chwilę dekoder ze złączem euro/tv analogowa, a w przyszłości pewnie dvb-t.

Żadnych bajerów typu internet, czytnik kart, usb nie jest to potrzebne.

TV będzie często włączony.

Mam na oku model Panasonic 42S30E, a może coś innego polecacie?

to dobry model do kupienia w tych pieniądzach, niestety czarno widzę satysfakcjonujący odbiór tego modelu w jasnym, nasłonecznionym pokoju na przeciw okna... jak plazma do tych warunków to coś w rozmiaże 46-50" i z lepszym filtrem anty-odblaskowym czyli G30 a to już +2500zł lub wyższe serie gdzie filtry są jeszcze lepsze.
 
Do góry