Plazma, czy LCD?? Pomozcie wybrac :)

richardhd

New member
Witam.
Mam do wydania około 3000zł.

odleglosc od TV: 3-3,5m
rodzaj sygnalu: canal +/ w przyszlosci N
tv ogladany bedzie dziennie okolo 8-12h, 2-3h na 1 program
naslonecznienie pokoju jest srednie, zazwyczaj TV jest ogladany po 14
zalezy mi na pieknym obrazie, braku smuzenia .
raczej nie bede gral na x360 czy ps3 pod tym tv, czasami podlacze PC
bede ogladal filmy z dvd,
wielkosc pokoju= 30m2

no to chyba tyle...:cool:
 

skoti26

New member
Dylemat

Sory ,że się podłącze pod temat kolegi ale mam też problem z doborem plazmy/lcd. Tylko ,że kwota to ok.2 tyś. Pokój 3x4m ,odległość od odbiornika 4m. Światło będzie wpadało oknem które będzie na wprost odbiornika, sygnał z kablówki i czasem jakiś film na dvd, zero konsol do gier. Nie wiem czy za ta kwote dostane w ,,miare'' dobrą plazmę?!?!??! Wielkość myślę ,że 37-42cale. Poradzicie coś nie pilnie bo zakup będzie dopiero za miesiąc no góra dwa. Ps. odbiornik nie bedzie stał tylko musi być przytwierdzony na uchwycie do ściany pod sufitem. Dzięki bardzo za odp. i wyrozumiałość.
 

Ralph_S

New member
Właściwie na pytanie z tematu sam sobie odpowiedziałeś, oczywiście jeśli masz w planach wzięcie N-ki to FullHD owszem ale czy warto, biorąc pod uwagę obecna ofertę programów i filmów nadawanych w HD.
Generalnie podpisuję się pod tym co napisał motobartcompany, TH-42PV80 będzie chyba optymalnym wyborem.
 

setunia

New member
Bez reklam
skoti26 napisał:
Sory ,że się podłącze pod temat kolegi ale mam też problem z doborem plazmy/lcd. Tylko ,że kwota to ok.2 tyś. Pokój 3x4m ,odległość od odbiornika 4m. Światło będzie wpadało oknem które będzie na wprost odbiornika, sygnał z kablówki i czasem jakiś film na dvd, zero konsol do gier. Nie wiem czy za ta kwote dostane w ,,miare'' dobrą plazmę?!?!??! Wielkość myślę ,że 37-42cale. Poradzicie coś nie pilnie bo zakup będzie dopiero za miesiąc no góra dwa. Ps. odbiornik nie bedzie stał tylko musi być przytwierdzony na uchwycie do ściany pod sufitem. Dzięki bardzo za odp. i wyrozumiałość.

Rozważ Samsung 42A410 cena poniżej 2k. Kupiłem dwatygodnie temu dla rodziców, kierrując się głównie ceną i byłem mile zaskoczony jakością obrazu.
 

skoti26

New member
Dzięki za odp. bardzo ciekawy ten model samsunga i ładny ;-) dokupię tylko wieszak zasto pare zł i powinno być git. dzięki jak macie inne propozycje to proszę śmiało pisać
 
Do góry