plazma a może projektor

prime

New member
Do tej pory byłem zdecydowany na zakup plazmy Samsunga 64cale ps64d800 (na chwilę obecną 9500zł, jednak od wczoraj zastanawiam się nad projektorem. Poczytałem o nich trochę i tak się zastanawiam czy aby na pewno jakość obrazu będzie przynajmniej taka sama jak w plazmie pod względem ostrości i detali. Na chwilę obecną mam plazmę Samsunga 42cale w hdready i byłoby super gdyby nie odległość wynosząca ok. 3,8m co jest szczególnie uciążliwe przy filmach HD puszczanych z komputera. Jednak iż zmiana ma nastąpić głównie z powodu oglądania filmów po 2-3h 2 razy w tygodniu, zastanawiam się na projektorem. Poza filmami, to pozostała część rodzinny ogląda n-ke i ona mogła być nadal wyświetlana na plazmie która obecnie mam. Pod projektor mam w 1000% zaciemnione pomieszczenie, dokupiłbym elektryczny ekran, a projektor przymontowałbym do sufitu.
Proszę o pomoc w tej sytuacji, napiszcie co byście zakupili na moich miejscu, może ktoś miałby propozycję jaki sprzęt najlepiej do takiej sytuacji zakupić i czy naprawdę warto, czy będę z efektu zadowolony

Ps. Pytanie pojawiło się także w części forum z projektorami, z jednej strony sorry za dublowanie, jednak chciałbym poznać opinie osób które wolą plazmy...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To zostaw starą plazmę na wypadek gdybyś chciał oglądać wiadomości ,a do kina rzeczywiście , super rozwiązaniem będzie projektor.
Nie wiem ile maks kasy przeznaczasz ale może wystarczy na JVC X3 .
Jeśli 2 razy w tygodniu projekcja to będziesz miał sporo gości - bo to extra pomysł.
 

prime

New member
żaden z tych mi nie odpowiada, jako tako mam upatrzony już mitsi hc4000
w każdym razie dzięki za propozycje
ogólnie poszukuję full HD, DLP, bez 3D
 
Do góry