plazma a kablówka

ŁukaszWP

New member
jest to mój pierwszy post więc
Dzień dobry:)
właśnie przymierzam się do zakupu plazmy ale mam mały problem
otóż przez dłuższy czas jedynym dostępnym mi sygnałem będzie tylko zwykła kablówka.
od kanapy do TV mam około 5 metrów więc powinnenem kupić min 50 cali alu tu rodzi się moja obawa, że przy sygnale SD na tak dużym ekranie obraz będzie do d.. i czy nie zdecydować się na coś mniejszego np. 42 cali
przeszukiwałem od paru dni całe forum ale niestety nie zmądrzałem8)
pozdrawiam wszystkich
 

ArtS007

New member
Bez reklam
5 metrów, to rzeczywiście 50", ale nie zawsze jest to regułą. To dość subiektywna sprawa. 42"też powinno być dobre. Jeśli chodzi o jakość sygnału, to dziś masz słaby. Ale czy zawsze tak będzie?

ArtS :)
 

deniro24

Member
Bez reklam
Na Twoim miejscu, mimo tego sygnału brałbym 50". 5 metrów to naprawdę dużo, moim zdaniem za dużo jak na 42".

Pozdrawiam.
 

ŁukaszWP

New member
więc chyba zdecyduję się na 50
a czy ktoś wie gdzie w Łodzi można zobaczyć Philipsa 50PFP5532D
ewentualnie czy jest w Łodzi sklep z obsługą z prawdziwego zdażenia
wczoraj byłem w Artdomie i oczywiście pan twierdził, że plazmy wycofują z produkcji i trzeba kupować tylko LCD:twisted:
 

zbych-74

New member
Nie widziałem tego Philipsa , ale i szczegolnie go nie szukałem bo po pierwsze, mówiąc oględnie, nie mam szczególnego zaufania do tej marki w zakresie RTV, (w oparciu o złe własne doświadczenia), a po drugie potrzebuję czegoś mniejszego 42 lub raczej 37 (ale tu wyboru nie ma - przy PDP tylko chyba Panas).
Nie zetknąłem się w Łodzi z profesjonalną obsługą. Raczej jej nie znajdziesz w dużych sklepach typu ArtDom, ElectroWorld czy Makro, jeżeli już to w mniejszych - tam było trochę lepiej. Ale nie mam wielkiej orientacji, łażę za sprzętem dopiero jakieś trzy tygodnie.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Możecie się nawzajem nie cytować?

Widziałem Philipsa 42", tyle że sygnał tam podawany by tragiczny. Ale na pewno nie odbiegał od swoich sąsiadów.

ArtS :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Szkoda Twojego czasu na łażenie po sklepach , znacznie lepszym rozwiązaniem jest prezentacja w Twoim domu. To sprzęt przyjeżdża do Ciebie - nie odwrotnie. A wolny czas spędzaj na przyejmnościach.
Podaj jedynie jakie masz warunki?
 

ŁukaszWP

New member
po wielu dniach poszukiwań w domu stanął samsung 42Q91H
a kablówkę (po kilku złośliwych komentarzach teścia:-Do jakości odbioru) zamieniłem na n-kę
 
Do góry