plazma 50" LG lub Samsung do 2,5k .wybralem juz pare modeli ale Pomozcie bo zwariuje!

beavisek

New member
Przekonalem sie juz do plazm i do rozmiaru 50"/51" . Ogladalem ponad 2 godziny w MM rozne modele :) Tylko mam teraz problem chce cos 50" z tej nizszej polki i chce te ponad 2tys jak najmadrzej wydac :) Niestety producenci wymyslaja jakies budzetowe wersje i mozna niechcaco jakiegos gniota kupic.. Zastanawiam sie tak naprawde nad paroma modelami LG i Samsunga.. W przypadku LG mozna sie polapac jeszcze na stronie natomiast w Samsungu masakra...


LG mam do wyboru
50PJ350 i PJ550 (podaja jakas dziwna rozdz. 1366x766 co to jest jakies pomiedzy HD a fullHD ? :)
i wg producenta niby tylko ta seria i 50PK350 obsluguje dyski i flashe na USB
a przeciez jest jeszcze najbardziej polecany przez Was 50PV350 ! ma full HD ale nie wiem czego nie ma w stosunku do PJ
Zeby bylo ciekawiej jest jeszcze 50PW450/451 byl w Media Markcie i bardzo mi sie podobal.. nie wiem czy sie rozni tylko tym ze nie ma FullHD ale ma 3D (na ktorym mi nie zalezy) ale moze jest w czyms lepszy od PV350...

No i polecacie jeszcze samsungi dokladnie model 51D490 ale niestety w sklepie byl 51D450
i 51D530 (2399zl) ale nie ma go na stronie producenta ..Jest ale 51D550 wiec 530 czegos nie ma :)

:confused:Jezu pomozcie bo zwariuje :)




odległość od ekranu ?max 4,5m jak sie siedzi :) jak lezy to mniej :)
jak słońce świeci w pokoju ? pokoj kwadrat5x5 i po lewej stronie po srodku okno i swieci slabo bo na parterze ale mam roletki i tak
Jak duży jest pokój ? 5x5
jaki masz obecnie telewizor? sony 32 crt 32fx65
jakie programy najczęściej oglądasz? nie ogladam pilki noznej :) , filmy i ogolnie wszystko po trochu
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem ? po równo
wieczorem oglądasz przy świetle czy wolisz bez ? wieczorem oglądam przy zgaszonym świetle
wolisz obraz ostry czy łagodny ? obojętnie
matryca błyszcząca czy matowa? moze matowa ?:)
preferowana wielkość telewizora? 46"-51"?
preferowana marka ? nie mam zdania
czego nie lubisz w telewizorach?
jakie urządzenia będą podłączone ? PS3, domowe kino , mam blisko komputer wiec przez kabel dvi chcialbym go czasami podlaczyc i internet moze byc przez ethernet...nie potrzebuje wifi
siedzicie na wprost telewizora czy również z katów bocznych ? z bokow tez ale glownie na srodku
czy ważne jest wifi ? nie
czy będziesz korzystać z widgetów ? nie
czy chcesz serfować w internecie z poziomu telewizora? chcialbym
czy chcesz korzystać z serwisu Ipla , Iplex, tvscreen - VOD ? chcialbym
czy USB ma mieć czytanie filmów z polskimi znakami ? nie koniecznie
ma mieć 3D ? obojętnie
ma mieć slot na karty SD ? nie koniecznie
ma mieć tuner DVB-S ? tak
jakimi złączami ? usb, hdmi
jaki masz sygnał ? upc max hd
ile programów HD ? 14 ?
ma stać czy wisieć ? wisiec
cena: ok. 2000zl max 2500 zł
 
Ostatnia edycja:
Do góry