Plazma 50' do 2500 zł

barylkaq

New member
Szukam najlepiej plazmy do 2500 zł do normalnego użytkowania domowego, głównie reperturar z kablówki plus filmy i mecze.

Na oku mam:

LG 50PA6500 lub Samsung PS51E530 lub Panasonic TX-P50X50E

Co byście wybrali? Może jakieś inne propozycje? A moze pójść w kierunku LED?


1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 20m2
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2-3m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1-2
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? Na wprost i z boku
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Obojętnie
6.Jak słońce świeci w pokoju ? Jest dosyć nasłoneczniony, jednak są rolety.
7.Jaki masz obecnie telewizor ? Stary, kineskopowy Funai
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? Dobra jakość obrazu
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? Telewizja cyfrowa kablowa, internet
10.Jakie urządzenia ? laptop
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? 5-6
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Bez różnicy
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Sport, Filmy, Discovery
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? Jeśli jest taka możliwość, to tak
15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? NIE
17.Preferencje co do wielkości ? 50 to chyba max
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Bardzo różnie, od rana do wieczora :)
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? Mam widełki 2000 - 2500zł.
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Niepotrzebny bajer
 
Ostatnia edycja:

lm648

Banned
Pomoże ktoś?.................

Co tak przeżywasz? :) wszystkie wymienione modele opisane są na tym forum.
Skoro potrafiłeś założyć wątek na dany temat, to chyba nie masz trudności znaleźć interesujących Cię opinii o wyszczególnionych modelach. Nie wymagaj aby każdy z nas tu coś opisujący powielał te informacje w każdym zapytaniu. Czyli szukaj, czytaj i tam zadawaj pytania dodatkowe.

LG 50PA6500 lub Samsung PS51E530 lub Panasonic TX-P50X50E oraz polecany 50ST50 - w podsumowaniu różnią się drobnymi szczegółami ale już nie ceną. Jeżeli to pierwsza plazma bierz najtańszą (z tych wymienionych) w Twoich "widełkach", na pewno będziesz zadowolony i zaoszczędzisz trochę kasy na inne przyjemności :) Chyba "ortodoksyjnym fenem" nie jesteś? W świetle tak szybkiego rozwoju technologi teraz nie kupuje się sprzętu RTV na wieczność czy dziesiątki lat:) Już za 3 lata będziesz szukał nowego/lepszego technologicznie TV, więc bez obaw. Twój osobisty wybór będzie doskonały :)
Pozdro
 
Ostatnia edycja:

zielarz

New member
Ja zastanawiam sie nad:
1.TX-P50UT50
2.PS51E550D1W

Oba telewizory kosztują w granicach 3tys.

(Potrzebuję Tv z systemem SMART)
 
Ja zastanawiam sie nad:
1.TX-P50UT50
2.PS51E550D1W

Oba telewizory kosztują w granicach 3tys.

(Potrzebuję Tv z systemem SMART)

Ten pierwszy sprawdzi się w zaciemnionym pomieszczeniu. Też brałem go pod uwagę, ale zakupiłem PS51E550. Zaspokaja moje wymagania. Jeśli chodzi o smart to jest tam wszystko co potrzeba. Chodzi płynie i jak należy. Panas ma ponoć problemy delikatne...
 

zielarz

New member
Ten pierwszy sprawdzi się w zaciemnionym pomieszczeniu. Też brałem go pod uwagę, ale zakupiłem PS51E550. Zaspokaja moje wymagania. Jeśli chodzi o smart to jest tam wszystko co potrzeba. Chodzi płynie i jak należy. Panas ma ponoć problemy delikatne...

1.A jak wygląda temat internetu. Najbardziej interesuje mnie czytelność tekstu na stornach i szybkość działania stronek ?
2.Jak możesz to napisz coś o opcji 3D - jakie są twoje wrażenia...
3.Słyszałem również, że Samsung-i mają problemy z duchami (szybko się utrwalają i długo znikają...), napisz jak jest u Ciebie w tym temacie?
 

grafio84

New member
Witam. Mam małe pytanko.Jaki telewizorek byście polecili do konsoli xbox czy ps3 z tych trzech LG 50PA6500 lub Samsung PS51E530 lub Panasonic TX-P50X50E?
 
Do góry