Plazma 50" do 2500 zł do TV/PC

panalgsung

New member
Witam wszystkich!

W styczniu zamierzam kupić TV plazmowy 50". Pokój 21,3m2, odległość do TV ok. 3-3,5 m. Będę używał go do oglądania TV (na początku DVB-T, potem kablówka UPC), grania na pececie, puszczania filmów VOD z peceta. Nie potrzebuję bajerów typu USB, czy podłączenia do neta itd.

Pod TV chcę też podłączyć głośniki microlab Solo7C - mają wejście typu chinch, więc dobrze by było jakby dało się je podłączyć pod TV (przez przejściówkę też może być).


Pod uwagę biorę modele:

-LG 50PV350
-Samsung PS51D530
-Panasonic TX-P50U30E

Generalnie im taniej tym lepiej, ale jeśli okaże się, że model za 200-300 zł więcej jest sporo lepszy to dołożę (dlatego biorę też pod uwagę Panasonica, mimo, że przekracza budżet). Na razie nastawiam się na LG, ale tyle jest opinii, że ciężko się odnaleźć. Co polecacie?


EDIT:

I dobrze jakby nie brzęczał bo niedaleko będzie biurko z kompem.
 
Ostatnia edycja:

panalgsung

New member
A dlaczego akurat ten model? Jest niedużo tańszy od D530, a ma rozdzielczość tylko 1365x768.

Jeśli chodzi o podłączenie do kompa, to jak to się ma z ustawieniem innej rozdzielczości niż natywna (jeśli gra byłaby zbyt mocna dla mojego sprzętu ustawiłbym niższą rozdzielczość - na moim monitorze na MVA nie ma z tym problemu)?
 

panalgsung

New member
Ale czemu mam sobie odpuścić LG i Samsunga?

Podajecie jakieś komentarze, ale bez wyjaśnienia i nie wiem dlaczego mam pominąć dany model/markę.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
B o wypalisz sobie powidoki w LG . Samsung ma zabezpieczenie więc możesz spokojnie i to lepsze zabezpieczenie niż Panasonic w tej klasie.
Dlaczego ten - bo napisałeś że do sygnałów SD a to oznacza że nie będzie kompresji sygnału.
 

panalgsung

New member
A gdzie ja napisałem, że do SD? :D

Fakt, część SD będzie, ale na DVB-T masz 3 kanały HD, a potem w UPC będę miał ich więcej. No i jeśli tylko mój komp wyrobi będę ustawiał 1920x1080, jeśli nie to zadowolę się 1280x720.

A co do LG to nie wystarczy co godzinkę zrobić parę minut przerwy?
 
Do góry