Plazma 50"/55" do 4,5 tys. zł

leivy

New member
Witam,
jestem w tarkcie wyboru tv do mojego nowego mieszkania. Tv bedzie stal w duzym salonie w odleglosci ok 4m na wprost od ogladajacego. Pokoj malo nasloneczniony. Tv glownie do "n", internetu oraz konsoli. Przegladalem kilka sklepów internetowych, czytalem troche na forum i moja uwaga skupila sie na 2 modelach:
SAMSUNG PS51E6500
PANASONIC TX-P50ST50E

Ktory z nich byscie wybrali? Ewentualnie macie jakies inne propozycje?
 

leivy

New member
to znaczaco przekracza moj budzet... musi byc 50, max 55". kwestia tylko co to bedzie... jak to jest z tym samsungiem?
 

agmuz

New member
Panasonic tx-p50st50

PANASONIC TX-P50ST50 za 3700 zł cena zachęcająca
allegro.pl/tv-3d-panasonic-tx-p50st50-mpeg-4-full-hd-usb-euro-i2826847685.html
 

Jaszczura

New member
Ale czy TX-P50ST50 jest faktycznie dużo lepszy od PS51E6500. Pytam bo obecnie różnie je 100 zł w cenie. Pytanie dla tych co mają, który lepszy ?
 
Ale czy TX-P50ST50 jest faktycznie dużo lepszy od PS51E6500. Pytam bo obecnie różnie je 100 zł w cenie. Pytanie dla tych co mają, który lepszy ?

Przeczytaj sobie wątek o st 50 i o e6500 i sam możesz wtedy zdecydować które wady i zalety tych modeli są dla ciebie ważniejsze.Ja z czystym sumieniem mogę ci polecić e6500!!!
Miłej lektury!!
 

leivy

New member
Poczytalem troszkę na temat obu modeli i jednak jestem bardziej skierowany ku st50. Tak w ogole zwiekszyl mi sie budzet i mysle tylko i wylacznie o 55" ktore do mojego pokoju beda sie bardziej nadawaly.
W ogole sledzac rozne watki na forum zaczalem zastanawiac sie nad tv led jako konkurentem dla upatrzonego 55st50. Wiem ze watek dotyczy plazm ale bardzo dobre recenzje zbiera Philips 55PFL6007K i moze wypowiecie sie na temat porownania tych 2 modeli?
 
Do góry