plazma 46-51 do 3000 - bez bzyczenia syczenia itp.

zibi079

New member
Witam mam pytanie jak w temacie o plazmę full hd ok. 3000 która nie będzie bzyczeć syczeć czy jak kto to nazywa. Na 3d mi absolutnie nie zależy. Ogólnie zastanawiam się nad alternatywą dla lg pv250/350. Samsung Panasonic ??? tylko podkreślam modele bzyczące odpadają.
Będę wdzięczny za rady pozdr. zibi079
 

don111

Banned
w tym sęk że nie każdy egzemplarz hałasuje, idąc tym tropem nie kupisz żadnej plazmy
choć LG ma z tym chyba najmniejsze problemy
jest jeszcze Panasonic 50u30
 

Johny VT

New member
Nie kupuj plazmy Samsunga PS D 550 strasznie bzyczy w nocy nie idzie oglądać.Mam plazmę Lg i Samsung więc mogę porównać.Lg jest cichy,wcale go nie słychać,a Samsung buczy jak stacja transformatorowa.
 

zibi079

New member
Odświeżam temat, czy na prawde na rynku nie ma czegoś w granicach 3 tys. lepszego niż pv250/350. Oczywiście jak w temacie bez "bzyczenia"
 

sokol22

New member
Witam. Chciałbym się podpiąć pod temat. Szukam podobnego telewizorka, pod który podpięte będzie PS3 i jakaś tv cyfrowa. Chciałbym też jeszcze żeby odtwarzał filmy z USB.
 

Telpher

New member
Samsunga PS51d6900. Żadnych problemów z podłączeniem HDD, czytaniem napisów, mkv czy innego badziewia, konwersja 2d w 3d, do tego okulary 3d w zestawie za około 3800 - znajdziesz jeszcze takie oferty. Panasonic to gwarancja na 5 lat obecnie w promocji - jedyna zaleta.
Bzyczą wszystkie plazmy w jasnych scenach (zimowe sporty np) tylko niektóre trochę ciszej, co też zależy od przebiegu :)
 
Ostatnia edycja:

sokol22

New member
Samsunga PS51d6900. Żadnych problemów z podłączeniem HDD, czytaniem napisów, mkv czy innego badziewia, konwersja 2d w 3d, do tego okulary 3d w zestawie za około 3800 - znajdziesz jeszcze takie oferty. Panasonic to gwarancja na 5 lat obecnie w promocji - jedyna zaleta.
Bzyczą wszystkie plazmy w jasnych scenach (zimowe sporty np) tylko niektóre trochę ciszej, co też zależy od przebiegu :)

A coś do 3 tyś? A 3D mnie nie interesuje.
 
C

cavarr

Guest
A co polecacie z 42-50" za ~2,5k
PANASONIC TX-P50S20E - 2450zł
LG 50PV350 - 2400zł
PANASONIC TX-P42S30E - 1985zł
Który będzie najładniej grał, a może coś innego? Sygnał: kablówka(filmy z kompa lub z usb jak da radę), słabe nasłonecznienie(przeważnie wieczór).
 
C

cavarr

Guest
2,5-3m - Odległość nie ma dla mnie znaczenia, ponieważ i tak po pewnym okresie wyskoczy pytanie, "dlaczego nie kupiłem większego".
 
Do góry