Plazma 46-50 do około 3000 lub 4000

Nazgul09

New member
Chce wymienić swoją plazmę Panasonic 42PV60E. Telewizor kupowałem od Kikiego jestem z niej bardzo zadowolony - ale ma już ponad 6 lat, a przez ten czas sporo się zmieniło więc może czas z tego skorzystać.

Na czym mi zależy:

1) jak najlepszy obraz! (85% tv najczęściej HD (sport i filmy), 10% ps3, reszta jakieś filmy w różnych formatach a więc i różnej jakości)
2) 3D nie będę wogóle oglądał (szkoda oczu ) - nawet jeśli tv bedzie miał taką opcję.
3) multimedia (chce móc obejrzeć jakieś filmy z youtuba itp lub części lub całość filmów ściągniętych na dysk: avi, mov, wmv, mp4, flv itp. bez przenoszenia tego przez inne urządzenia)
4) to ma być plazma ! najchętniej zresztą panasonic tylko która? :)
5) aktualnie oglądam z odległości 1.5-1.8m ale to przejściowe potem będzie od 2-3.5m
6) wielkość 46 lub 50 cali
7) najczęściej tv oglądam wieczorami przy lampie czasami w dzień, ale nie stanowi to problemu
8) średnio wychodzi że oglądam okolo 6-7 godzin dziennie
10) najbardziej skłaniam się ku panasonic 46GT30E lub 50GT30E lub 50ST50 tylko czym różnia się te modele GT i ST, czy różnica w jakości obrazu między tymi modelami (opartymi chyba na tej samej matrycy) warta jest 1500 zł czyli około 50 % ceny GT30 ???
11) liczę na szybkiego helpa bo moja plazma od 2 dni stoi na allegro
i jak dobrze pójdzie to w weekend nie będę miał czego oglądać :)-
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wcale nie będzie tak łatwo .
Żebyś zrobił widoczny postęp jakości , skalowania, możliwości , obsługi potrzeb - to brałbym w taki przypadku po 6-ciu latach obcowania z PV 60 - Panasonica 50ST 50.
 
Do góry