plazma 42 cale jaki wybrać?

marrod

New member
W ostatnim temacie rozważałem jeszcze lcd ale po lekturze forum i warunkach jakie posiadam, czyli duży pokój, odległość 2,5-3m, pokój raczej zaciemniony, sygnał z tp neostrada przestawiłem się na plazme. Dobrze myśle? Wytypowałem 2 modele SAMSUNG PS43D450 i LG 42PT353? a może jeszcze cos innego? Zastanawiają mnie opinie o "buczeniu" tego pierwszego. Ktoś ma z tym modelem doświadczenie? O LG właściwie nie słyszałem nic złego. Który będzie dla mnie lepszy? pozdrawiam Marcin
 

don111

Banned
musisz popytać właścicieli w odpowiednim temacie czy to częsta przypadłość
LG raczej nie ma z tym problemu
ja bym jednak postawił na Samsunga, ten model ma zadziwiająco dobry kontrast (czerń), chyba nawet lepszy od droższych plazm Samsunga, w zaciemnieniu to będzie robić różnicę
 

d_zbik

New member
ja przed paroma dniami kupiłem lg 42pt353 i bzyczy jak fiks. wieczorem ciężko się skupić na ogladaniu kiedy telewizor jest przyciszony, bede go na dniach próbował wymienić i licze że trafię na model który będzie bezgłośny, choć może być z tym różnie...
 

d_zbik

New member
oddałem dziś bardzo głośno buczący 42pt353 (chciałem wymienić nainny ale nie było już tego modelu), kasę zwrócili bez problemu i teraz pytanie co dalej :) musze się zagłębić w forum i prędko coś zakupić bo żona od rana suszy mi głowę że nie może DDtvn oglądać
 
Do góry