PLAZMA 37' jaką kupić do 3000 zł POMOCY

tweetykrk

New member
Witam jak w tytule mam zamiar kupić Plazmę 37 calową do ok 3000-3200 zł do ok mikołaja. Siedzialem troche juz na tym forum raz LCD raz PLAZMA to juz sie zdecydowalem. Alee teraz szukam konkretnego modelu bywam w Saturnie Media Markcie i tez nie wiem co chce jest duzo tego. Odległosc od Tv bylaby ok 3 m(na ścianie), do tego planuje dekoder "n" pożniej playstation 3, oglolnie to to co ogladam chyba jak kazdy dobre filmy sport. Prosze o odp szukam juz od wrzesnia i nie moge sie zdecydowac.
 

digitalus

Banned
witam
propozycje sa dwie, kazda dobra.
37x10y- tuner dvb-t mpeg 4, 3 hdmi, d-sub
37c10y tuner dvb-t mpeg 4, 2 hdmi, brak d-sub
zabierac do domu, cieszyc sie z udanego zakupu bo to najlepszy wybor telewizora 37 calowego. jak beda "wciskac" lcd to ignorowac takiego sprzedawce.
tu moje wszystkie argumenty
http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=45569
plazma to optymalny wybor.
prosze tez przeczytac co mysla elektronicy i programisci o plazmie z forum elektroda.
bardzo czesto w sklepach jakosc obrazu z plazmy wyglada gorzej niz z lcd.
powodem jest bardzo mocne oswietlenie w sklepie. druga sprawa to celowe podlaczanie gorszego sygnalu do niektorych telewizorow aby klient kupil ten telewizor ktory ma podlaczony bardzo dobry sygnal i oczywiscie teoretycznie lepiej wyglada jakosc obrazu. zrodlo tej informacji program na kanale tvn cnbc biznes.
mozna bardzo szybko sie o tym przekonac jesli podlaczymy do telewizora inne zrodlo sygnalu.niestety bardzo czesto w sklepach sprzedawca nie zgadza sie na podlaczenie do telewizora innego zrodla sygnalu.
inne osoby tez to potwierdzaja tzn jakosc obrazu gorsza w sklepie , lepsza w domu
http://hdtv.com.pl/forum/showpost.php?p=433984&postcount=1283
 
Ostatnia edycja:

osip

New member
z takiej odleglosci od ekranu to minimum 42", bo pozniej bedziesz zalowal
z racji tego ze ma byc pozniej playstation to bym bral full hd
i prawie sie miescisz w przedziale cenowym dla Panasa 42g10 [ceny od 3300]

w cenie do 3 tys masz jeszcze do wyboru Panasy 42s10 full hd, albo 42x10y i kaska zostaje na playstation 3
 
Do góry